چاپ رایگان کتاب

انتشارات ملی عطران: کتاب “اصول بازاریابی رسانه های اجتماعی” مترجمان “شادان وهاب زاده منشی، مصطفی حسین زاده”

0

درباره ی بازاریابی

بازاریابی اغلب به عنوان روشی برای برقراری ارتباط بین کسب و کارها و مشتریان بالقوه، به منظور ارائه و ارتقا ارزش های یک محصول یا خدمات خاص، توصیف می گردد.

هدف اصلی این ارتباط فروش است.

بازاریابی فرآیند پیچیده است که شامل بسیاری از وظایف بوده که اطمینان حاصل می کند که این ارتباط به سمت هدف اصلی (فروش) سوق می یابد.

برخی از این وظایف شامل تعیین مخاطب هدف، انجام تجزیه و تحلیل بازار و رفتار مصرف کننده و ارتباط مشتری و … است.

بازاریابی به عنوان یک رشته در حال تکامل است و به طور مداوم شیوه های نوآورانه ای را برای همگام شدن با تغییرات بازار، تغییرات در فناوری و همچنین تغییرات در جامعه را در حال اجرا دارد.

درباره ی رسانه های اجتماعی

ظهور وب سایت های شبکه های اجتماعی نحوه تعامل و ارتباط افراد، نحوه تبادل ایده و جستجوی اطلاعات را تغییر داده است.

در دنیایی که از هر چهار نفر یک نفر از یکی از انواع وب سایت شبکه های اجتماعی استفاده می کند، نمی توان از اهمیت این وب سایت ها در زندگی روزمره غافل شد.

در نتیجه، ارتباطات، که بخشی مهم از بازاریابی است، شروع به تغییر شکل از رسانه های سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ها به رسانه های اجتماعی می دهند.

بنابراین رسانه های اجتماعی به یک بستر جدید برای برقراری ارتباط بین بازاریابان با مشتریان تبدیل شده است.

رسانه های اجتماعی واسطه ای جدید بین کسب و کارهایی است که می خواهند محصول خود را تبلیغ کنند و بین مصرف کنندگانی که از شبکه های اجتماعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول خاص استفاده می کنند.

اهمیت کلی شبکه های اجتماعی منجر به ایجاد رشته جدیدی در بازاریابی به نام رشته بازاریابی شبکه های اجتماعی شده است.

ایده اصلی و نهان این است که از مزایایی که شبکه های اجتماعی برای تحقق برخی از اهداف بازاریابی مانند ترفیع و برقراری ارتباط با مشتریان و غیره ارائه می دهند، استفاده شود.

درباره این کتاب الکترونیکی

هدف این کتاب الکترونیکی این است که توضیح دهد بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست و چگونه می تواند در کسب و کار شما اعمال شود.

از آنجا که بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند به شما در بهبود و ارتقا کسب و کارتان کمک کند، ما روش، تکنیک و ابزارهای مختلفی را که می توانید برای این منظور استفاده کنید مرور خواهیم کرد.

این موارد را می توان در هر نوع کسب و کاری کاربرد داشته باشد، زیرا هدف این کتاب الکترونیکی ارائه راهنمای جهانشمول است که می تواند برای شرکت های کوچک و بزرگ مفید باشد.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR
انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR
Call Now Button