چاپ رایگان کتاب

امیر حسین توکلی: نویسنده کتاب ” عشق قرنطینه را هم می شکند و یک داستان دیگر” انتشارات عطران

0

امیر حسین توکلی: نویسنده کتاب ” عشق قرنطینه را هم می شکند و یک داستان دیگر ” انتشارات عطران

در بحبوحه‌ای امتحانات پایان ترم بودم، دومین ترمی که دانشگاه تنها برایم آنلاین بود و فاقد آن شور حضوری، آن شور ویژه‌ی تئاتری‌ها، و در کنارش در حال نگارش یکی از پرکار و سنگین‌ترین آثاری که تا به حال نوشتم، و هنوز تا پایانش فاصله‌هاست، با عنوان ضحاک در ادبیات نمایشی، که پژوهشی نو است بودم، که ناگهان از سویی نشر عطران بهم اطلاع دادند که می‌توانم کتابی مستقلا از خودم را به رایگان چاپ کنم و در میان این دو واقعه مهم با تلاش فراوانی دو داستانی که به نظرم هم جذاب بودند، هم نو و جوانانه، و هم از نظر فرمی قابل توجه، برای چاپ آماده کردم، اما یک دلهره داشتم که آیا اینکه کتاب من چاپ شده است تنها به دلیل این است که روزی در جشنواره این انتشارات شرکت کرده و حالا نامم در آمده یا شایسته‌ی این واقعه هستم، پاسخ این سوال بزرگ و مهم، که بی‌صبرانه خواهان شنیدن جوابش هستم، با شماست.

امیر-حسین-توکلی-نویسنده-کتاب-عشق-قرنطینه-را-هم-می-شکند-و-یک-داستان-دیگر-انتشارات-عطران

مقدمه نویسنده

من امیرحسین توکلی، متولد دی ماه 1380 هستم. از سال 1396 وارد دنیای تئاتر، سینما و ادبیات شدم، از روستایی کوچک به نام گارماسه به شهری بزرگ به نام اصفهان آمدم و این روند تازه شروع شد و حالا روزی نیست که متوجه دنیای بزرگتر نشوم.

من دقیقا از آن مهری که پا در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان گذاشتم و در رشته‌ی نمایش و بازیگری مشغول تحصیل شدم، می‌دانستم که جاده‌ی زندگیم به سوی مقصدی دیگر است، مقصدی که اوایل از آن واهمه داشتم و بعد یافتم که عاشق رسیدنم، دستیابی به هدف‌های کوچک و بزرگ.

در آن سه سال، عاشق نوشتن و خواندن شدم و تا توانستم نوشتم و خواندم، در تمامی این دوران همیشه و به همه گفته‌‎ام که نویسندگی تنها نشستن و نوشتن می‌خواهد، نه هیچ چیز دیگر و شاید از همین رو است که هیچ کلاس داستان نویسی تا به کنون نرفته‌ام و تمامی آنچه که در این کتاب خواهید خواند، برخاسته از نگاه من به ادبیات ایران و جهان است.

امیر-حسین-توکلی-نویسنده-کتاب-عشق-قرنطینه-را-هم-می-شکند-و-یک-داستان-دیگر-انتشارات-عطران.jp2g

امیر-حسین-توکلی-نویسنده-کتاب-عشق-قرنطینه-را-هم-می-شکند-و-یک-داستان-دیگر-انتشارات-عطران3

ا

لینک خرید کتاب ” عشق قرنطینه را هم می شکند و یک داستان دیگر ” به قلم “امیر حسین توکلی”

Call Now Button