چاپ رایگان کتاب

انتشارات بین المللی عطران: سیدفخرالدین طاهرزاده موسویان- مترجم کتاب تصفیه فاضلاب قسیم

0

سیدفخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر تحقیق و توسعه شرکت محور ماشین دوار تحصیلات خود را به ترتیب با مدرک های کارشناسی مهندسی نفت، کارشناسی ارشد مهندسی مخازن و دکترای مدیریت بازرگانی به اتمام رسانده و هم اکنون عضو انجمن زمین شناسان اروپا و بنیاد ملی نخبگان ایران می باشد.
او تا پیش از این 12 عنوان تآلیف و بالغ بر 17 مقاله در کارنامه خود دارد. همچنین دارای 4 اختراع و طرح ثبت شده از دیگر فعالیت های این محقق جوان می باشد.
ایشان به عنوان آخرین فعالیت ترجمه جلد 1 کتاب تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب (سید قسیم) (2018) را بر عهده گرفت.
در مقدمه این کتاب می خوانیم:
مهندسین محیط زیست مسئولیت‌های زیادی دارند. یکی از مهمترین و در عین حال رضایت بخش‌ترین آنها، طراحی تأسیسات تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب است. چندین کتاب وجود دارد که در مورد مبانی، اصول علمی، مفاهیم و روش‌های تصفیه فاضلاب بحث می‌کنند.
محاسبات طراحی واقعی و ارائه مثال های محاسباتی با تمرکز بر کاربرد تئوری و اصول در طراحی فرآیند و تاسیسات، در این کتاب ها به طور کامل پوشش داده نمی‌شود.
هدف نویسندگان این کتاب سه مورد می‌باشد: اول ارائه خلاصه وار تئوری مربوط به فرآیندهای تصفیه فاضلاب؛ دوم، تعریف پارامترهای مهم طراحی دخیل در فرآیند و ارائه مقادیر معمول این پارامترها و سوم، طراحی مرحله به مرحله مثال های عددی و واقعی از مراحل فرایندی است.
بیش از 700 مثال برای پوشش طیف کامل تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب از اصول و مبانی گرفته تا فن‌آوری های نوین تصفیه اولیه، ثانویه و پیشرفته، بازیافت و استفاده مجدد از پساب و حتی استفاده مجدد از جامدات آلی، آورده شده است. این مثال ها و راه حل‌ها درک خوانندگان از مفاهیم را افزایش می‌دهد.

لینک سفارش کتاب تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب (سیدقسیم) (2018)

Call Now Button