چاپ رایگان کتاب

انتشارات بین المللی عطران: مهران سپید دست- مترجم کتاب تصفیه فاضلاب قسیم

0

مهران سپید دست با مدرک کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی در آخرین فعالیت علمی خود ترجمه بخشی از کتاب تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب را بر عهده گرفته است.

در مقدمه این کتاب می خوانیم:
مثال ها و راه حل‌ها درک خوانندگان از مفاهیم را افزایش می‌دهد. این مسائل همچنین می تواند به عنوان مرجع اطلاعات برای مهندسان با تجربه تر و همچنین کمکی برای آموزش دانشجویان مهندسی می‌باشد. قسیم
انتخاب تجهیزات و فرایند طراحی، جزو مهارت های کلیدی مهندسین است و باید در برنامه درسی مهندسی مورد تأکید قرار گیرد. مسائل عملی با راه حل های مرحله به مرحله منجر به مهارت افزایی دانشجویان مهندسی و مهندسان باتجربه شده و همچنین کمک خوبی برای داوطلبان امتحان کارشناسی ارشد، خواهد بود.
همچنین، این نمونه‌های حل شده می‌توانند توسط طراحان سازه تصفیه خانه برای طراحی قسمت های مختلف و انتخاب تجهیزات استفاده شوند. قسیم
بنابراین، این کتاب یک منبع تلفیقی با ارزش برای دسترسی سریع و آسان به تعداد زیادی تئوری و تمرین است و نمونه‌هایی را در زمینه فرآیندهای تصفیه فاضلاب و استفاده مجدد از آن، حل می‌کند.
این اثر به دو جلد تقسیم شده است. اصول، مبانی و تصفیه پایه در جلد 1، که فصل 1 تا 10 را شامل می‌شود، پوشش داده شده است. جلد 2 شامل فصل‌های 11 تا 15 برای پوشش فرآیندهای پس از تصفیه، استفاده مجدد و دفع مواد جامد است.

لینک سفارش کتاب تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب (سیدقسیم) (2018)

Call Now Button