چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: به راحتی از منزل با اینترنت کار کنید و میلیونر شوید به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت”

0

انتشارات عطران: به راحتی از منزل با اینترنت کار کنید و میلیونر شوید به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت”

دوستان، کسب درآمد اینترنتی، بسیار کم هزینه است و شما با درآمد بسیار پایین می‌توانید درآمدتان را به میزان بسیار زیادی افزایش دهید؛ یعنی طراحی سایت، کانال‌های بازاریابی اینترنتی، برای شما شرایطی را فراهم کرده اند که شما به راحتی می‌توانید بدون اینکه هزینه ای داشته باشید، درآمدهای فوق العاده ای را تجربه کنید، طراحی سایت‌ تان تقریبا رایگان است، سئو کردن سایت ‌تان تقریباً رایگان است.
من به شما قول میدهم که از گران ترین فروشگاه ها در بزرگ ترین بازارهای ایران، درآمدتان بیشتر خواهد بود. بحث شبکه ­های اجتماعی، بحث ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، تمام اینها تقریبا به صورت رایگان است و البته این رایگان بودن، شما را گول نزند. رایگان است، اما بازده ای فوق العاده ای برای شما دارد. بازده ای بسیار زیادی دارد که می ‌تواند درآمد شما را از خیلی از کسب و کارهای آفلاینی که میلیاردی برای مغازه‌شان هزینه کرده اند، بیشتر کند.
از طریق کسب و کار اینترنتی، از طریق کسب درآمد اینترنت می‌توانید درآمد کوتاه­ مدت و بسیار زیادی داشته باشید. شما تصور کنید یک نفر می‌خواهد کسب و کار آفلاینی راه اندازی کند، به قول معروف باید حداقل دو سه ماه خاک خوری کند.
باید در مغازه اش، جنس موجود کند. پول آب و برق و گاز و تلفن و همه‌ی این دردسرها را دارد تا کم کم درآمدش شروع شود؛ اما شما از طریق کسب و کار اینترنت، حتی در یک روز می توانید درآمد داشته باشید. این را من تجربه کرده ام، یک محصولی داشتم، دوره ی جامع بازرگانی خارجی، سایتش را چند ساعته زدم و بعد تبلیغات adwords گوگل را اجرا کردم و از همان روز در کمتر از ۲۴ ساعت، درآمد من آغاز شد. شما از طریق راه اندازی وبسایت و تبلیغات اینترنتی adwords می‌توانید در کمتر از یک روز درآمدزایی‌تان را شروع کنید و همین روال، برای شما ادامه دار باشد و به درآمدهای بسیار بسیار زیاد برسید.
شما از طریق وبسایتتان، شبکه های اجتماعی، کسب و کار اینترنت می‌توانید درآمدزایی اینترنت را از سراسر ایران تجربه کنید؛ یعنی سرتاسر ایران و سرتاسر دنیا، محصولات و خدمات شما را خواهند دید و از شما خرید خواهند کرد. پس در مدت زمان کوتاه و بیشتر از کسب و کارهای آفلاین، می‌توانید درآمدزایی داشته باشید.
و در نهایت باید بدانید که د رحال حاضر رقبای شما در حوزه های پردرآمد، عملکرد خیلی ضعیفی از خودشان نشان داده اند. چرا؟ چون در زمینه ی کسب و کار آفلاین، درآمد کم و بیش خودشان را دارند و نیازی نمی بینند وارد محیط آنلاین شوند و این فرصت فوق العاده برای شما فراهم است که کسب و کار آنلاین تان را در هر زمینه ای که فکر می‌کنید، راه اندازی کنید و از این طریق، درآمدهای فوق العاده ای را نصیب خود و کسب و کارتان کنید. مثلاً در زمینه های مختلفی که می‌بینم، مثلا در زمینه­ ی هیدرولیک صنعتی، آسانسور و پله برقی، درآمدزایی فوق العاده ای وجود دارد و شرایط کسب و کار، همه جوره محیا است.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 200000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button