چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: راه های تضمینی کسب درآمد اینترنتی با گوشی موبایل به قلم خانم “فاطمه نیک سیرت”

0

انتشارات عطران: راه های تضمینی کسب درآمد اینترنتی با گوشی موبایل به قلم خانم “فاطمه نیک سیرت”

کسب درآمد از بازی واقعا حقیقت دارد؟ شاید پاسخ دادن به این سوال تا چند سال پیش خنده دار بود اما حالا گیمرهایی در دنیا هستند که ماهانه بیش از 200 هزار دلار درآمد ثابت دارند. بدون اینکه خودشان را به زحمت زیادی بیاندازند.
شاید شما هم که عشق بازی هستید از اینکه گیمرهای زیادی در دنیا از بازی کردن درآمد دارند تعجب کرده باشید و این قضیه کمی هم قلقلک تان داده باشد تا در این مورد بیشتر بدانید.
واقعیت این است که تا چند سال پیش نسبت به کسانی که عشق بازی بودند و گیمرهای حرفه ای بودند احساس خوبی نداشتم و پیش خودم می گفتم واقعا اینا چه آدمایی هستند که تمام وقت شان را با بازی کردن تلف می کنند! اما امروزه همین افراد درآمدهای فوق العاده بالایی دارند. حتی بعضی از آن ها از کمپانی هایی که بازی تولید می کنند هم درآمدشان بیشتر است.
اگر شما هم یک گیمر حرفه ای هستید و عشق و علاقه زیادی به بازی های روز دنیا دارید پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها بخوانید. چون در این مقاله روش هایی را می خواهم عنوان کنم که با تجربه و مهارت هایی که شما در بازی کردن دارید می توانید به درآمد های میلیونی در ماه برسید.
پس اگر شما هم دوست دارید از بازی کردن به درآمد بالا و ثابت ماهانه برسید و از سرکوفت های اطرافیان تان در امان باشید به شما پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

آیا کسب درآمد اینترنتی از بازی واقعا حقیقت دارد؟

در یک کلام بله کسب درآمد از بازی هم واقعیت دارد. این روزها از هر توانایی و مهارتی که داشته باشید به راحتی می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید. فقط باید راه درستش را بلد باشید نه گرفتار روش های نادرست شوید.
شاید شما هم فکر کنید هدف من از نوشتن این مقاله این است که به شما کسب درآمد از بازی های آنلاین را پیشنهاد یا آموزش دهم؟! کسب درآمد از سایت های پیش بینی یا قمار خانه های اینترنتی؟ همین ابتدا بگویم کسب درآمد از این روش ها علاوه بر غیر قانونی بودن شان ریسک بسیار بالایی دارند و استفاده از آن ها ممکن است ضررهای زیادی را نیز متحمل شوید.
از طرفی شاید هم فکر کنید می خواهم کسب درآمد از تماشای آنلاین بازی ها را به شما پیشنهاد دهم؟ باز هم اشتباه کردید چون این روش هم روشی نیست که شما را از طریق بازی به درآمد بالا برساند. کسب درآمد از تماشای آنلاین بازی های آنلاین مثل کانتر استریک گلوبال آفنسیو (CS:GO)، بازی Fortnite، کال آف دیوتی، ورلد آف وارکرافت هم جزء روش های ناپایدار و شاید سرکاری کسب درآمد از اینترنت باشند که درآمد حاصله را با دلار یا بعضا با ارزهای دیجیتال به شما پرداخت می کنند.

کسب درآمد اینترنتی از بازی تراوین

اگر یادتان باشد کسب درآمد از بازی هایی مثل تراوین هم زمانی روی بورس بود. اکانت های زیادی بین کاربران و گیمر های این بازی رد و بدل می شد که ارزش بالایی داشت. گیمرهای حرفه ای با خرید و فروش اکانت های بازی تراوین سعی در کسب درآمد از این روش داشتند که بعضا موفق هم بودند.
ولی دیگر این بازی ها منسوخ شده است و بازی های جدیدتری مثل زولا جایگزین این بازی ها شده اند که در ادامه بیتر در مورد این بازی ها صحبت می کنم.

 

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 200000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button