چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “معیارهای جذابیت زنان از دید مردان” نوشته آقای “عباس علاف صالحی”

0

انتشارات عطران: “کتاب معیارهای جذابیت زنان از دید مردان” نوشته آقای “عباس علاف صالحی”

در این کتاب درباره ویژگی‌هایی صحبت می‌کنیم

کـه زنان را در دید مردان جذاب نشان می‌دهد، به‌طور کلی آقایان از این تیپ زنانی کـه در ادامه توصیفشان می‌کنیم خوششان می‌آید. اگر بخواهیم به‌طورکلی جذابیت را بیان کنیم باید بگوییم جذابیت چیزی نیست کـه مـا خوشمان می‌آید بلکه چیزهایی در مورد مـا اسـت کـه دیگران دوستش دارند.

عزت نفس بالا یکی از ستون‌های اصلی ارتباط سالم با دیگران و بخشی از تقریباً هر هدف و دستاوردی در زندگی مـا اسـت. بـه علاوه، عزت نفس بالا و قدرت درونی هر زنی را تبدیل بـه انسانی جذاب می‌کند. بنابراین خیلی مهم اسـت کـه روی عزت نفس و قدرت خود کار کرده و تغییرات مثبتی در خود ایجاد کنیم؛ اما ویژگی‌های زنان قوی و جذاب چـه هستند و چـه تغییراتی باید در خود ایجاد کنیم؟

بپذیرید که وادار نیستید از هر نظر بی نقص باشید

این روزها زن ها این فشار را روی خود احساس می‌کنند کـه باید از نظر شغلی یا زندگی خانوادگی همه‌ی چیز تمام باشند و اگر این‌طور نباشد، این مسئله را نوعی شکست می‌دانند؛ اما مـا نمی‌توانیم در طول زندگی‌مان همه‌ی کارها را کامل، عالی و بی نقص انجام دهیم.

بـه هر موفقیتی کـه در زندگی‌تان برسید قطعاً سزاوار تحسین هستید. شـما باید راه خودتان را پیدا کنید و تلاشتان را به آن معطوف کنید. شـما می‌توانید بدون آنکه انسان همه‌ی فن حریفی باشید، هم از نظر خودتان و هم از نظر دیگران واقعاً عالی باشید.

در مورد ظاهرتان کیفیت را فدای هزینه نکنید

خرید از حراج‌ها و فروشگاه‌های ارزان قیمت ایرادی ندارد، اما خیلی بهتر اسـت کـه بجای ده جنس کم کیفیت و ارزان قیمت، با همان مقدار پول یک جنس باکیفیت بخرید کـه احتمالاً بیشتر از جنس‌های ارزان قیمت عمر خواهد کرد.

در خرید لوازم آرایش هم حتماً از محصولات کم کیفیت پرهیز کنید چون لوازم آرایشی روی پوست و سلامت شـما تأثیر می‌گذارند، یعنی دو چیزی کـه جایگزینی برای آن‌ها وجود ندارد.

رابطۀ سالمی با بدن خود داشته باشید

علاوه بر آنکه باید بـه بدن خود عشق بورزید و آن را همان‌طور کـه هست بپذیرید، باید تصمیم‌های درستی هم در مورد آن بگیرید. مردم همیشه دوست دارند غفلت خود از سلامتی‌شان را با این فکر کـه «مـن چیزی جدا از بدنم هستم» توجیه کنند.

اما این تصور اشتباه اسـت. بدن شـما بخشی از وجود شـما اسـت و تا پایان عمر همراه شـما می‌ماند، بنابراین دست از بدرفتاری با بدنتان بردارید و فست فود و رژیم‌های غذایی و ورزش‌های ویرانگر را کنار بگذارید. سلامت روح و جسم شـما در گرو تعادل اسـت.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button