چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران ناشر کتب تخصصی دانشگاه بناب به شماره مجوز 12666 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

0

انتشارات ملی عطران با شماره مجوز 12666 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و تبیین علوم بنیادی و حمایت از نویسندگان و متخصصین علمی کشور مبادرت به نشر و پخش کتب دانشگاه بناب نموده است. انتشارات دانشگاه بناب

این انتشارات بعد از تکمیل فرایند تاسیس دفاتر رسمی کشور ارمنستان و جمهوری دموکراتیک آذربایجان مبادرت به گسترش صنعت چاپ و همکاری با اساتید، مؤلفین و متخصصین کشورهای ایران، ترکیه، ارمنستان و جهوری آذربایجان نمود.

تلاش همه اساتید، مترجمین و مؤلفین دانشگاه مذکور را ارج نهاده و امیدوار به کسب مدارج تخصصی و علمی بی بدیل توسط تیم انرژیک دانشگاه بناب هستیم.

انتشارات عطران فعالیت خود را در سال 1383 آغاز نمود و تاکنون بالغ بر 230 اثر از مترجمین و مؤلفین کشور پیرامون مباحث ادبی، فنی، پزشکی و هنر به مرحله نشر و پخش رسانیده است.

گروه عطران متشکل از دبیرخانه ارشد علمی، کارگروه اجرایی و شورای راهبردی می باشد. قدردان زحمات شبانه روزی متخصصین گروه ملی عطران و اساتید دانشگاه بناب هستیم که با همکاری و تلاش خود ما را در دستیابی به این مهم یاری دادند. اسامی تنی از چند از این عزیزان جهت تقدیم مراتب سپاسگزاری و احترام به شرح زیر است:

دکتر حسین غفوریان
جناب دکتر اصغری
دکتر رحیم دهخوارقانی
دکتر محمد علی مهتدی بناب
مهندس رحیم کریم داداشی
مهندس حمیدرضا قایدی
دکتر داود جعفری
مهندس معصومه عزیزیان
مهندس محمد عزیزیان
دکتر پیمان نرج آبادی فام
مهندس فرید اکبری
مهندس اکبر اسماعیل زاده
مهندس نیما فدائی
دکتر الهام نائینی
دکتر فریبرز رحیمی
دکتر توحید ادیبی
دکتر عباس علاف صالحی
مهندس بهناز ترابی
مهندس سولماز عابد
دکتر حسین کریم زاده
دکتر سایه مهری
مهندس تارا حبیب زاده
دکتر رادان فردی
دکتر احمد رستمی اقدم

 

مجوز دانشگاه بناب به انتشارات ملی عطران چاپ کتب فنی

Call Now Button