چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “تکنیک های جذب مردان مغرور” به قلم “بهناز صیامی-عباس علاف صالحی”

0

انتشارات عطران: کتاب “تکنیک های جذب مردان مغرور” به قلم “بهناز صیامی-عباس علاف صالحی”

جذب بخش مهمی از یک رابطة عاشقانه است. قبل از آن که حتی کلمه‌ای به زبان آورده شود، دو نفر بر مبنای جذب فیزیکی تصمیم می‌گیرند که آیا علاقه‌ای برای برقراری رابطه با هم دارند یا خیر. در این میان جذب یک مرد مغرور چالش دشوارتری است، چون این گروه از مردان عادت دارند که زنان خودشان را به پایشان بیاندازند و این محبوب بودن یکی از دلایل اصلی مغرور شدن آن‌ها است؛ اما اگر مراحل این راهنمای ساده و در عین حال تأثیرگذار را انجام دهید، از دیگران متمایز می‌شوید و توجه محبوب مغرورتان را جلب می‌کنید.

اگر به دنبال جلب‌توجه و علاقه مردی هستید که بسیار مغرور است باید در مورد مردان شناخت بیشتری به دست بیاورید و در برخورد و ارتباطات خود برخی اصول را رعایت کنید. برقراری ارتباط عاطفی با مردان مغرور دشوار است در نتیجه باید با آگاهی بیشتری عمل کنید تا دچار احساس شکست نشوید. مردانی که غرور بیشتری نسبت به دیگران دارند، سخت‌تر با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند و تعامل با آن‌ها نیز دشوارتر است. اگر با پذیرش این موضوع تصمیم گرفته‌اید که با مردی مغرور وارد رابطه عاطفی شوید و او را به خود جذب کنید رعایت برخی نکات احتمال موفقیت شما را بالا خواهند برد. در ادامه به چند نکته مهم در این زمینه اشاره کرده‌ایم.

برای جذب مردان مغرور باید ابتدا نیازهای آنان مانند نیاز به احترام، آزادی و حمایت را بشناسید و سپس کاری کنید تا متوجه ارزشمندی و عشق شما شوند.

جذب مردان مغرور و خودشیفته

دو چیز برای عاشق کردن و جذب مردان مغرور و مخصوصاً شخصیت های خود شیفته بسیار اهمیت دارد؛ یکی ارزش شما و دیگری توجه شما: دو چیز برای عاشق کردن و جذب مردان مغرور و مخصوصاً شخصیت های خود شیفته

ارزش: یکی از مهم‌ترین نکاتی که در علاقمند کردن شخصیت خود شیفته بسیار حائز اهمیت است ارزش شما می‌باشد؛ برای مثال اگر طرف مقابلتان برای شما از موفقیت‌های خود گفت در درجه اول باید نشان دهید که بسیار تحت تأثیر قرار گرفته‌اید (نشان دادن توجه) و سپس شما نیز به موفقیت‌های خود اشاره کنید (نشان دادن ارزش). باید توجه کنید که ارزش‌ها بسته به هر شخصی متفاوت هستند و شما باید در برخوردهایی که داشته‌اید این موضوع را متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر طرف مقابلتان به چه معنی است. این ارزش‌ها می‌تواند شامل ثروت، تحصیلات، زیبایی اندام یا حتی ارزش‌های اخلاقی باشد.

توجه: برای جذب مردان مغرور بهتر است در کنار نشان دادن ارزش‌هایتان به وی توجه نیز نشان دهید؛ اما این توجه کردن وقتی بسیار مؤثر خواهد بود که همراه با بی‌توجهی باشد؛ به عبارت دیگر اگر شما قصد دارید یک فرد مغرور را به خود جذب کنید باید به یاد داشته باشید توجه به همراه بی‌توجهی به خصوص در اوایل رابطه می‌تواند محرک بسیاری شگفت انگیزی در جذب طرف مقابل شما باشد. به او عشق و توجهی بیش از آنچه از او دریافت می‌کنید، ندهید. مردها وقتی بیشتر از آنچه به شما می‌دهند از شما دریافت کنند، دلزده می‌شوند. مردان می‌خواهند آن‌ها باشند که نیازهای زن را تأمین می‌کنند. به طور کلی تلاش کنید تا همه فکر و احساستان را خرج او نکنید و بتوانید برای انتخاب گزینه‌های مختلف ذهن خود را باز بگذارید. تمام احساس خود را برای جذب مردان مغرور خرج نکنید تا اگر او نیز نخواست تعهدی را قبول کند، سرخورده نشوید. بدانید برخورد و زندگی با شخصیت‌های خودشیفته بسیار دشوار می‌باشد و بهتر است تا جایی که امکان دارد از داشتن رابطه به چنین افرادی پرهیز کنید و یا حداقل با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

Call Now Button