چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “تکنیک های طلایی جذب مردان جذاب” به قلم “عباس علاف صالحی – بهناز صیامی”

0

انتشارات عطران: کتاب “تکنیک های طلایی جذب مردان جذاب” به قلم “عباس علاف صالحی – بهناز صیامی”

مردان و زنان اصولاً جذب افرادی می‌شوند که به اندازه خودشان جذاب باشند.

محققان دانشگاه کالیفرنیا در بررسی رفتار 60 کاربر مرد و زن در شبکه‌های اجتماعی به این نتیجه دست یافتند که اکثر کاربران تمایل دارند با افراد بسیار جذاب ارتباط برقرار کنند و اگر این شخص در دنیای واقعی به اندازه خود فرد جذاب باشد به احتمال زیاد رابطه عمیق‌تری شکل می‌گیرد.

مارگ گروهبان از دانشگاه ناتینگهام ترنت می‌گوید: اگر شما با شخصی که تقریباً جذابیت برابر با خودتان دارد بخواهید ارتباط برقرار کنید از دو نگرانی بزرگ جلوگیری می‌کند.

اولی نگران از اینکه شخص مورد نظر از جذابیت بیشتری نسبت به شما برخوردار باشد و نخواهد وقت خود را به شما اختصاص دهد و باعث سرخوردگی شما شود.

دوم اینکه شخص مورد نظر نسبت به شما از جذابیت کمتری برخوردار باشد و شما نگران این باشید چگونه رفتار کرده و بهترین کار را در قبال او انجام دهید.

همۀ انسان‌ها دوست دارند که دیگران آن‌ها را دوست داشته باشند و این یک امر کاملاً طبیعی است. این موضوع زمانی مهم‌تر خواهد شد که پای جنس مخالف در میان باشد! خیلی از مردان تصور می‌کنند که هیکل عضلانی و خوش مشربی می‌تواند زنان را به سمتشان جذب کند.  و بعضی دیگر فکر می‌کنند هوش و استعداد و موفقیت آن‌ها در عرصۀ کاری آن‌ها را در بین خانم‌ها جذاب می‌کند. علی رغم اینکه دانشمندان نیز در مورد این قضیۀ که زنان چه می‌خواهند به نتیجه نرسیده‌اند اما ویژگی‌های مشترکی را در بین آقایان پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد مردان جذاب در بین خانم‌ها دارای ویژگی‌های مشترکی هستند که در این مقاله شما با 16 مورد آن آشنا خواهیم شد.

در اصل برای جذب مردان باید بدانیم از نظر زنان، مردان جذاب چه ویژگی‌هایی دارند و همچنین باید بدانیم که یک زن برای برقراری ارتباط با مردان جذاب، باید خود دارای چه ویژگی‌های فیزیکی و شخصی باشد.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button