چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران کتاب “جذب همسر ایده آل با قانون جذب” به قلم “آقای عباس علاف صالحی”

0

انتشارات عطران کتاب “جذب همسر ایده آل با قانون جذب” به قلم “آقای عباس علاف صالحی”

بخشی از کتاب جذب همسر ایده آل با قانون جذب را می خوانیم

اگر شخص خاص مورد نظرتان هم  شما رو بخواهد که کار تمام است و نه تنها خطری ندارد بلکه خیلی زودتر از آنکه تصورش را بکنید، یکدیگر را در زندگی رؤیایی خود غافلگیر خواهید کرد ولی اگر شما در رویای آن شخص نباشید، تکلیف چیست؟ و اگر فرض کنیم که آن شخص هم از قانون جذب استفاده می‌کند، در این صورت کشمکشی طولانی و سخت بین دو درخواست به وجود می‌آید و هر کدام که قدرتمندتر قانون جذب را بکار گیرد، برنده است.

و یک نکته بسیار مهم وجود دارد؛ آیا شما دوست دارید با کسی که چندان تمایلی به زندگی با شما ندارد، با کسی که شما در رویاهایش نیستید، زندگی کنید؟؟! آیا  اصلاً اسم این، زندگی است؟؟!

برای رسیدن به یک فرد خاص، قانون جاذبه برای عشق با تمرکز بر روی شما کار می‌کند این مربوط به شخص دیگری نیست. این در مورد شماست. گاهی اوقات، این می‌تواند سخت‌ترین قسمت قانون جاذبه باشد، زیرا زمانی که فردی هست که دوستش داریم یا به آن جذب می‌شویم، او همه‌ی آن چیزی است که می‌توانیم در موردش فکر کنیم. ما فکر می‌کنیم راه حل این است که از قانون جاذبه استفاده کنیم تا فرد مورد نظر، عاشق ما شود و یا متوجهی ما باشد اما قانون جاذبه، در مورد شماست – اندیشه‌های شما، احساسات شما و ارتعاشات شما؛ پس چگونه روی خود تمرکز کنیم تا قانون جاذبه بتواند فرد خاصی را به سمت ما جذب کند. 

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button