چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “خلوت کور” به قلم یاسر محمدی

0

پیشگفتار کتاب “خلوت کور” به قلم یاسر محمدی

خلوت کور مرا میبرد به آسایشگاه نیکان. جایی که ساکنانش هیچ گاه فرصت زندگی در جامعه را پیدا نکرده بودند. سالمندانی که برای همیشه خانواده هایشان از کودکی آنها را به جُرم عقب ماندگی و ظاهر عجیب و غریبشان، طردشان کرده بودند. یکی را هرگز نمیتوانم فراموش کنم. پیرمردی کر و لال، کور و فلج!تقدیر، از اجتماعی به آن بزرگی، یک آسایشگاه و از همان آسایشگاه “خلوتی کور” را برایش رقم زده بود.
“خلوت کور”گوشه هایی از زندگیهای مختلفی در اجتماع را به تصویر میکشد. زندگی هایی که شاید دیده ایم ولی نخواسته ایم درک کنیم. علاوه بر آن اتفاقاتی در جامعه همیشه درحال جریان است که باید هر کدام برایمان پیامد و درسی داشته باشند. به زعم خودم هر یک از شخصیت های داستان می توانند در درونمان وجود داشته باشند که خوب و یا بد آنها را باید بشناسیم. فراموش نکنید که این کتاب به قلم نویسنده ای نوپا و تازه کار است. امیدوارم که از خواندن این ده داستان لذت ببرید و این دیدگاهم را نسبت به جامعه و مسایل پیرامون آن بپسندید. تا انگیزه ایی باشد برای کارهای حرفه ایی تر و رونق کتاب و کتابخوانی.
در آخر هم از انتشارات بین المللی عطران، جناب آقایان صالحی، دوستان خوب و خانواده ی عزیزم تشکر میکنم.

بخشی از کتاب “خلوت کور”

برگه های دفترچه را یکی یکی ورق میزدم. پشت حجمه هایی از یادگاریهای شور و شیرین گذشته، به دنبال جایی دنج برای خلوت کردن با خرده افکارم میگشتم. بوی جوهر خشکیده با عطر این خاطرات آمیخته شده بود. صفحات یک به یک با آرامش و ملاحظه از کنار هم میگذشتند. گاه گاهی صدای تِرِق تِلقِ ورق زدن برگه ها، کنکاش خاطراتم را آهنگین میکرد. بعضی از برگه ها محکم و سفت به صفحات بعد از خودشان چسبیده بودند. گویا با هم قرار گذاشته بودند که اسرار بینشان را فاش نکنند. با احتیاط، طوری که پاره نشوند، لای آنها را باز میکردم. عرق بین انگشتانم مَلات خوبی بینشان انداخته بود. هنوز نمیدانستم چه چیزی رویشان نوشته بودم که آنطور خجالت زده همدیگر را بغل کرده بودند…….

کتاب خلوت کور به قلم یاسر محمدی

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 500000 ریال    (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button