چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب ” دانستنی های استراتژیک بحران” به قلم متینه مقدم

0

انتشارات عطران: کتاب “دانستنی های استراتژیک بحران” به قلم متینه مقدم

پیشگفتار کتاب “استراتژیک بحران”
این کار در مجمع ریسک، در سطح عالی OECD در سال 2011 برای ارائه مبنایی برای دسترسی به دیدگاه مشترک و تعریف‌شده‌ای از مدیریت ریسک یکپارچه، انجام ‌شده و مدیریت استراتژیک بحران از جمله مباحث اصلی آن است. این گزارش مبتنی بر بررسی‌های انجام‌شده در کارگاه‌ها در ارتباط با مدیریت بحران بین نهادی است که مشترکا توسط OECD و ریاست فدرال سوئیس در ژنو، سویس در تاریخ 28 ژوئن 2012 برگزار شد. این کارگاه دارای 40 شرکت‌کننده از 12 کشور با بخش خصوصی، دانشگاهی و سازمان‌های بین‌المللی برای بررسی چالش‌هایی بود که در مدیریت بحران با آن مواجهه بودند. این برنامه، خلاصه و نمایه‌های کلیدی آن در سایت ذیل آمده است.

هدف این گزارش:

  • اعتلای چشم‌انداز متغیر بحران
  • بررسی و ارزیابی اصول مدیریت بحران
  • شناسایی و تمرین مدیریت بحران

این گزارش موضوع مدیریت بحران را به‌صورت مسائل اصلی حاکمیتی تعیین می‌نماید و و سیاست‌ها و اصول آن باید در چارچوب حاکمیتی، نقش علم و مهارت، مسائل سرپرستی، حاکمیت شبکه هاو همکاری بین‌المللی، تعیین شود. تبادل تجربه بین دولت‌ها و توسعه روش‌های مرسوم، از اهداف مجمع ریسک سطح بالای OECD می‌باشد. ازآنجاکه طرح اصول درحال‌توسعه در ارتباط با مدیریت ریسک یکی از اهداف این مجمع بود، لذا این زمینه باید به توسعه اصول در ارتباط با مدیریت بحران ختم شوند.
ایجاد شبکه مدیران بحران تحت ساختار مجمع ریسک سطح بالای OECD باعث توسعه تبادل اصول سودمند می‌شود. توسعه فضای دانشی در ارتباط با مدیریت بحران و توسعه بازتاب‌های آن برای همکاری بین‌المللی، از گزینه‌های مهم برای این شبکه هستند.
این گزارش که توسط چارلز بابین نوشته‌شده، از تفاسیر و بازخوردهای جک رادیش بهره برده و تحت نظارت استفان یاکوبزن از بخش توسعه قلمرویی و حاکمیت عمومی OECD تهیه‌شده است. در تولید این اثر لیا بیلر همکاری داشته است.

دیگر آثار منتشر شده از این نویسنده: بازاریابی سبز در عصر نوین

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 400000 ریال    (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button