چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب ” دانستنی های تضمینی جذب همسر” نوشته “عباس علاف صالحی”

0

گزیده ای از کتاب ” دانستنی های تضمینی جذب همسر” نوشته “عباس علاف صالحی”

این روزها انتخاب همسر یکی از دغدغه‌های بزرگ و اساسی و از طرفی مهم‌ترین تصمیم دختران و پسران جوان شده است، و هنگامی‌که انتخاب همسر به درستی انجام می شود برای صدسال آینده زندگی زناشویی با آسودگی خیال بیشتری آماده می‌شویم؛ همچنین برای نسل‌ها و آیندگان بعد از خود نیز مشکلات کمتری به ارث می‌گذاریم. بنابراین همان‌طور که می‌دانید قسمت کوچکی از یک ازدواج موفق به انتخاب صحیح شریک زندگی برمی‌گردد، قسمت اعظم آن به بلوغ فکری افراد و روابط خوب بعد از ازدواج وابسته است.

در ادامه به بحث اصلی خود باز گردیم و اینکه در مورد جذب مرد مورد علاقه خود با این واقعیت روبرو می شوید که هیچ روش ثابتی وجود ندارد که هر مردی را بتواند به طرز عجیبی به سمت خود جلب کند. با این حال، بسیاری از مردان نیازهای مشابهی را در مورد جستجوی یک زن مناسب دارند، به‌طوری‌که هیچ نظم و ترتیبی برای تماشای تقریبی هر مرد وجود ندارد.

اکنون بحث خود را با این سؤال شروع می‌کنیم که آیا شما به دنبال برخی از قدم‌های مشخص برای جذب جنس مخالف به سمت خود هستید، یا فقط امید به جذب مرد موردنظر و دلخواهتان دارید؟ درهرصورت، این راهنمایی‌ها می‌تواند راه زیادی برای کمک به شما دررسیدن به اهداف شما باشد. در ادامه بخوانید!

ایجاد تماس چشم

اولین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به او نشان دهید به او علاقه دارید.

نگاهی دقیق و زمان مناسبی داشته باشید. شما مجبور نیستید ساعت‌ها به او نگاه کنید، اما نگاه کردن به او فقط چند ثانیه نشان می‌دهد که شما به او علاقه‌مند هستید. هنگامی که به یک مرد نگاه می‌کنید، سعی نکنید خیلی مشتاق به نظر برسید، اما روشن کنید که اگر او با شما مکالمه‌ای را شروع کند خوشحال خواهید شد.

هنگامی که مرد به شما نزدیک می‌شود، فراموش نکنید که لبخند، لبخند، لبخند بزنید! هیچ چیز مانند یک لبخند خوب نشان نمی‌دهد که شما صمیمی و جذاب هستید؛ اما نه اینکه بیش از حد لبخند بزنید. به طور طبیعی لبخند بزنید نه تنها این باعث می‌شود لبخند شما طبیعی‌تر و مکرر باشد، بلکه به طور کلی احساس خوشحالی خواهید کرد.

اگر هنگامی که خوشحال نیستید لبخند بزنید – متوجه خواهید شد که برخی از شادی‌ها حباب‌ها را می‌شکند. شما لازم نیست که بیش از حد مشتاق نشان بدهید همان یک لبخند طبیعی کافیست.

زبان بدن مثبت را در همه زمان‌ها داشته باشید. حالا که مرد شما نگاه خود را به چشمان شما دوخته است، وقت آن است که از بدن خود استفاده کنید تا به او نشان دهد که جذابیت متقابل است.

به خودت اعتماد بده. سعی نکنید، به پای خود نگاه کنید، یا دستان خود را روی سینه‌تان قرار دهید. از اعمال عصبی مانند بازی کردن با موهای خود یا خوردن ناخن‌ها اجتناب کنید. در عوض با او صحبت کنید و سلاح‌های خود را از طریق بدنتان حرکت دهید. این باعث می‌شود شما به نظر یک فرد باز و پویا تبدیل شوید.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button