چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “درآمد زایی بدون سرمایه با موبایل ” به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت “

0

انتشارات عطران: کتاب “درآمد زایی بدون سرمایه با موبایل ” به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت “

تنها ابزار لازم یک تلفن همراه هوشمند و اتصال به اینترنت است. امروزه با همین گوشی های هوشمند محصولات خیلی جالبی می توانید تولید و منتشر کنید که شاید حتی تا به حال به آن ها فکر هم نکرده باشید. حالا برای اینکه اندکی ذهنتان درگیر شود مثالی ساده از کسب درآمد از طریق موبایل برایتان می زنیم.

قابلیت ضبط صدا امروزه تقریبا در همه ی گوشی های هوشمند وجود دارد. این گوشی ها، صدا را در برخی موارد حتی با کیفیت های بسیار بالا ضبط می کنند. امکانی که اکثر ما ها آن به کل نادیده می گیریم و از قدرت بالایی که این قابلیت برای پولسازی می تواند داشته باشد بی اطلاعیم.

شما چند ساعت در روز را صرف گشت و گذار در تلگرام و اینستاگرام می کنید؟چند مطلب یا خبر گوناگون می خوانید؟ چقدر ترفند و راهکار برای زندگی بهتر، آشپزی، همسرداری، پیشرفت در کسب و کار و چندین حوزه ی دیگر می آموزید؟ آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که می توانید از این مطالب پول دربیاورید؟ می توان محتوای تولید شده را به یک محصول کاربردی برای مصرف کننده تبدیل نمود و به راحتی از آن کسب درآمد کرد. کاری که بدون ریسک و سرمایه اولیه می باشد و در برخی موارد حتی تا چندین میلیون برایتان درامد زایی دارد.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 200000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button