چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “روش هایی که شمارا در عرض یک ماه به همسر ایده آل می رساند” به قلم “عباس علاف صالحی”

0

انتشارات عطران: کتاب “روش هایی که شمارا در عرض یک ماه به همسر ایده آل می رساند” به قلم “عباس علاف صالحی”

وقتی تصمیم گرفتید که با چه نوع مردی می­خواهید ازدواج کنید، باید مشخص کنید که باید چه جور آدمی باشید تا آن مرد را جذب کنید و نگه دارید.

مردها نسبت به رویکردشان به زندگی، دنیا و به ویژه زنان بسیار ظاهرنگرند. در نتیجه ظاهرتان خیلی مهم است.

حقیقت امر این است که در بلندمدت، شخصیت و زیبایی درونی­تان بسیار مهم­تر از ظاهرتان است، اما تا اولین مانع را پشت سر نگذارید که همان تأثیر بصری اولیه­ای است که در نخستین برخورد روی او می­گذارید، حتی فرصت پیدا نمی­کنید تا آنچه واقعاً در درون­تان است را به مرد دلخواه­تان نشان دهید.

نود و پنج درصد تأثیر اولیه‌ای که می­گذارید در لباس، آراستگی­تان نهفته است.

طبق بررسی محققان، افراد در همان سی ثانیه اول ملاقات قضاوت­شان را راجع به دیگران می­کنند. سپس از آن برای توجیه برداشت اولیه‌ی خود، به دنبال شواهدی برای تأیید قضاوت­شان در رفتار و کردار او می­گردند.

زنی به نام ربکا که ۲۳ سال داشت، برای استخدام به عنوان یک فروشنده‌ی تازه ­کار در یک شرکت بزرگ، درخواست ارائه داد.

او در مصاحبه‌ی استخدامی، لباس مناسبی نپوشیده بود. مصاحبه کننده نزدیک بود او را رد کند که یکی از آنها درباره‌ی تجربه‌های قبلی او سؤال کرد.

معلوم شد که پدرش وقتی که او سیزده ساله بوده، فوت کرده است و او بزرگ­ترین فرزند خانواده در میان چهار فرزند است.

مادرش هم خیلی مریض بوده و ربکا از سیزده سالگی از سه بچگی دیگر مراقبت کرده؛ هر روز صبح آنها را به مدرسه برده، از مادرش مراقبت کرده و بعد از مدرسه هم کار کرده تا خانواده‌اش را تأمین کند.

سال­ها به این کار ادامه داده تا اینکه کوچک­ترین خواهرش هم از دبیرستان فارغ التحصیل شده بنابراین اکنون به دنبال یک کار تمام وقت می­گشت که برای یک آدم بزرگسال مناسب باشد.

مصاحبه کننده‌ها حیرت­زده شده بودند. آن‌ها می­دانستند کسی که با بزرگ کردن خواهر و برادرها و نگهداری از مادر مریضش چنین شخصیتی از خود نشان داده است، اگر ظاهرش تغییر کند، می­تواند یک کارمند عالی باشد.

به همین دلیل یک مشاور آراستگی آوردند و زن با تجربه‌ای را هم مسئول او کردند تا هرچه که لازم بود؛ در مورد لباس مناسب، آراستگی مناسب به او یاد بدهد. او در عرض شش ماه دگرگون شد و طی دو سال، به یکی از فروشنده‌های برتر در این سازمان ملی تبدیل شد.

دو سال بعد از آن هم با یکی از معاونان شرکت آشنا شد و ازدواج کرد و حالا زندگی سعادتمندانه‌ای در یک خانه زیبا در آتلانتا دارد.

برای ایجاد یک تأثیر اولیه خوب، هیچ­گاه یک فرصت دوباره به دست نخواهید آورد. اگر نسبت به ظاهرتان شک دارید، از دوستان صمیمی­تان بخواهید تا یک ارزیابی صادقانه از لباس و آراستگی­تان انجام بدهند.

در صورت امکان، یک مشاور آراستگی داشته باشید تا در مورد لباس و ظاهری که برای شغل یا زمینه‌ی کاری­تان مناسب است، شما را راهنمایی کند.

دست کم چند کتاب در مورد لباس پوشیدن مناسب برای موفقیت در کار بخرید و آنها را بدقت مطالعه کنید. مایه‌ی دلگرمی است که هر چه بهتر به نظر بیایید، احساس بهتری خواهید داشت.

هر چه احساس بهتری داشته باشید شادتر و مطمئن­ تر خواهید بود و در نتیجه بیشتر خواهید توانست همسر ایده آل مرد مورد علاقه‌ی خود را به زندگی جذب کنید.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button