چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب صوتی”مردی با نقاب آهنین” اثر الکساندر دوما با صدای ماندگار خانم سمیه اعزازی

0

مردی با نقاب آهنین

نویسنده: الکساندر دوما
۳۰۶ سال پیش در روز ۱۹ نوامبر سال ۱۷۰۳ میلادی در زمان سلطنت لویی چهاردهم، پادشاه فرانسه، یک زندانی مرموز که همواره یک ماسک به چهره داشت در زندان باستیل می‌میرد. چند روز بعد، این مرد ناشناس را تحت نام مارشیالی در گورستان سن پل پاریس دفن می کنند. این پایان سرنوشت تلخ یک انسان بیگناه بود.
هشت سال پس از مرگ مرد ماسک آهنین، پرنسس پالاتین، زن برادر پادشاه فرانسه ادعا می کند او یک لرد انگلیسی بود که علیه فرانسه توطئه می کرد.
از آن پس، افسانه و ادبیات به شخصیت او پرداخته و او را تحت نام «مردی با ماسک آهنین» به شهرت می رسانند. در واقعیت این مرد ناشناس که هرگز فردی چهره اش را ندیده بود یک ماسک از جنس مخمل به چهره داشت و نه یک ماسک آهنین و گفته می شد به دستور لویی چهاردهم پادشاه فرانسه او محکوم بود همواره حتی هنگام خواب ماسک را به چهره داشته باشد. سن مارس در طول ۳۴ سال همواره مراقب اجرای این دستور لویی چهاردهم بود.
درباره هویت این زندانی فرضیه های زیادی وجود دارند. آیا همان گونه که ولتر ادعا کرده بود، او برادر دوقلوی لویی چهاردهم بود؟ یا براساس برخی شایعات فرزند نامشروع پادشاه فرانسه بود؟ یا اینکه دوک دوبوفور، کنت دو ورماندوا یا فوکه، خزانه دار مغضوب شاه بود؟ آیا او…؟.

 (کتاب مردی با نقاب آهنین الکساندر دوما اثری زیبا با صدای دلنشین سمیه اعزازی)

کتاب صوتی مذکور دارای نشان ثبت ملی از سازمان اسناد بوده و مورد تأیید دبیرخانه دائمی مرکز عطران می باشد. پل ارتباطی انتشارات عطران ۶۶۱۹۱۰۰۰-۰۲۱ و پشتیانی تلگرام آنلاین ۰۹۱۰۸۱۷۲۸۹۶ می باشد. جهت دانلود فایل کتاب صوتی بر روی گزینه “خرید” کلیک نمایید:
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب صوتی مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید: دفتر مرکزی انتشارات عطران: ۶۶۱۹۱۰۰۰ -۰۲۱ شماره تلگرام پشتیبانی (۲۴ ساعته): ۰۹۱۰۸۱۷۲۸۹۶ انتشارات عطران ۰۲۱-۶۶۱۹۱۰۰۰ WWW.ATRANBOOK.IR

جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب صوتی مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: ۶۶۱۹۱۰۰۰ -۰۲۱
شماره تلگرام پشتیبانی (۲۴ ساعته): ۰۹۱۰۸۱۷۲۸۹۶
انتشارات عطران
۰۲۱-۶۶۱۹۱۰۰۰
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button