چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “قد بلند یا بخت بلند”به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت”

0

انتشارات عطران: کتاب “قد بلند یا بخت بلند”به قلم “خانم فاطمه نیک سیرت”(نکاتی درباره جذب همسر)

مردها همیشه در رویای یک زن زیبا هستند، حتی اگر خودشان بسیار زشت باشند یا زیبا باشند. این حس در تمامی مردان وجود دارد و تنها مختص به یک یا دو نفر نیست و در نهان تمام مردها این حس وجود دارد فقط درصد آن کمی بیشتر یا کمتر است.
مردها حتی در روابط دوستانه قبل از ازدواج نیز به دنبال دخترهای زیبا هستند، در تحقیقی که بر روی درصد زیادی از مردها انجام شد مشخص شده است که این حس در تمامی مردان وجود دارد و تنها مختص به یک یا دو نفر نیست و در نهان تمام مردها این حس وجود دارد فقط درصد آن کمی بیشتر یا کمتر است.
مفهوم زنان زیبا در بین مردها بسیار رایج است و دلیل اینکه زن ها نمی توانند این مفهوم را درک کنند طرز تفکر متفاوت آن درباره ی رابطه ی عاطفی می باشد.
مشکل بیشتر زن ها این است که تصور می کنند باورهای مردها درباره ی روابط عاطفی شبیه خودشان است و به همین دلیل در روابط با مردها دچار سردرگمی می شوند.
مردها به ظاهر خود در چشم دیگران اهمیت زیادی می دهند. آن ها برای حفظ ظاهرشان ساعت ، ماشین و خانه هایی گران قیمت می خرند. این طرز تفکر باعث می شود مردها تنها به دنبال رسیدن به هدف باشند و فقط زن های خوشگل و جوان را شکار کنند.
شاید برای زن ها عجیب به نظر برسد که مردی فقط به دنبال ظاهر آن ها باشد اما این درست است. بعضی مردها تنها برای نمایش دادن خود به دیگران به دنبال زن های زیبا هستند. آن ها تصور می کنند اگر زنی زیبا در کنارشان باشد موفق تر به نظر می رسند.
چنین مردهایی به جذابیت های ظاهری اهمیت زیادی می دهند و همسران خود را معمولا از خانواده های با نفوذ و پر قدرت انتخاب می کنند.
به عبارت دیگر می توان گفت این مردها تنها برای اینکه به چشم دیگران بهتر به نظر برسند به دنبال جذب همسر های زیبا هستند و با آن ها ازدواج می کنند.
دلیل اینکه مردان می توانند فقط زنان زیبا را دوست داشته باشند این است که مردها نسبت به جذب همسر  کمتر احساساتی و رمانتیک هستند پس چنین انتخاب هایی را (تنها بر اساس ظاهربخت بلند ) برایشان ساده تر می شود. شاید قابل قبول نباشد اما بیشتر مردها اصلا به مسائل عاطفی و احساسی اهمیت نمی دهند و تنها برای اینکه مانع دعوا بین خود و همسرشان شوند رفتارهای رمانتیک ظاهری و تقلبی از خود نشان خواهند داد.
بیشتر مردها احساسات عاطفی را بی معنی می دانند بخت بلند و وقتی پای زنی در میان باشد فقط به رابطه جنسی با او فکر می کنند. این حقایق برای زن ها خیلی ناخوشابند است و به همین دلیل مردها سعی دارند آن ها را پنهان کنند. به همین دلیل است که رمان های عاشقانه هر روز طرفداران بیشتری دارد.
این رمان های عاشقانه چیزی را به زنان می دهد که نمی توانند در زندگی واقعی خود به دست آورند و به همین دلیل تصویری از دنیایی که سریال های عاشقانه  بخت بلند برایشان می سازد در ذهن خود نگه می دارند.

دلایل دیگر برای اینکه مردان دنبال داشتن زن زیبا هستند؟

هنگامی که یک مرد با یک زن مواجه می شود او را از هر لحاظ می پسندد جز مسئله زیبایی، معتقد است که اگر توانسته است او را پیدا کند پس می تواند شخص دیگری را نیز پیدا کند و به همین دلیل گزینه اول را رها می کند و به دنبال شخص دیگری می رود زیرا معتقد است که زن های بسیار زیبایی وجود دارند و مصرانه بر این مساله تاکید می کنند که ” زن های زیبای بسیاری وجود دارند”.
جالب است بدانید که خانم ها همچین رویایی را در زمان نوجوانی خود دارند و زمانی که به دوره جوانی می رسند این رویا دیگر رنگ می بازد و جلای اولیه خود را ندارد معمولا دخترها در دوره نوجوانی در رویای این هستند که شخصی با یک اسب سفید به دنبال آنها می آید ، غول ستمگر را می کشد و او را به همسری خود برمی گزیند اما پسرها از همان ابتدا واقع گراتر هستند و به دنبال این وقایع نمی روند اما همیشه به دنبال یک زن زیبا هستند .
یک پرنسس زیبا ، پرنسسی که تنها مالکش خود اوست، رویاهایی هستند که در ذهن پسران جوان می چرخد و در اکثر مواقع با شکست مواجه می شوند زیرا تنها معیار زیبایی برایشان مطرح می شود و چشمشان را در برابر سایر گزینه های کلیدی که مهم تر از زیبایی ظاهری هستند می بندند در نهایت نیز به زندگی بدون عشق می رسند . نتایج یک نظرسنجی که توسط یک روان شناس فرانسوی در فرانسه جهت جذب همسر  انجام شده است ، بیانگر موضوعات زیر می باشد.
هنگامی که از مردها سوال می شود آیا دوست دارند که یک بخت بلند همسر مثل سیندرلا داشته باشند:
بسیاری از آنها این موضوع را نمی پذیرند و می گویند جذب همسر مثل سیندرلا را نمی پذیرند در صورتی که نام یکی از بازیگران یا خوانندگان را ذکر می کنند و عنوان می کنند که مایلند این شخص همسر او باشد.
این موضوع بیانگر تغییر دید نسبت به زیبایی است . دیگر دختر ساده و در عین حال زیبایی مانند سفید برفی یا سیندرلا محبوبیتی را که باید در بین جوانان قرن حاضر داشته باشد را ندارد و در عوض مدل ها و هنرپیشه ها جایگزین آن می شوند.
یکی از دلایلی که ذکر می شود مبنی بر این موضوع است که سفید برفی یا سیندرلا دارای شخصیت هایی ساده بوده اند.
برخلاف اینکه گفته می شود بسیاری از آقایان خانمهای ساده را بیشتر می پسندند اما این روان شناس فرانسوی در طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که مردها دوست دارند خانم هایشان همیشه آرایش داشته باشند.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button