چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب مجموعه آثار ” تو بهترینی” به قلم دکتر پریسا سلطانی

0

برای تمام روزها و شب های نیامده ات نوشتم تا بدانی وقتی آرزویی داری، در آن هنگام که با جسارت باشی، هدف در دستان تو قرار می گیرد.

اما یادت نرود که در این مسیر روحت چه جراحت ها بر می دارد و اشک ها بر چشمانت می آید، آن هنگام است که ترک های قلبت را باید با طلا پرکنی تا ارزش تجربه را همیشه در یادت نگهداری. تو بهترینی…

خیلی سریع نباش اندکی صبر کن، آهسته اما مطمئن قدم بردار، امیدت را از دست نده. فراموش نکن که در انتهای هر اشک، لبخندی منتظر توست و درانتهای هر شکست، موفقیتی فرا می رسد.

اما لبخند و موفقیت تنها با استمرار تو در رسیدن به هدفت نمایان می شوند، پس محکم و با اراده پیش برو که خدا همیشه با توست.

در بخشی از کتاب “تو بهترینی” اینگونه میخوانیم:

خیلی وقت ها ما منتظر هستیم یک دستی بیاید و تمام مشکلاتمان را حل کند، حتی ما را ببرد به یک جای قشنگ که نه مشکلی هست، نه غصه ای، نه حرف منفی، نه بدی و دروغ، اگر بخواهیم باهم صادق باشیم بهتر است قبول کنیم تازمانی که یاد نگیریم راضی باشیم از کسی که هستیم و دید مثبت به خودمان و اطرافمان داشته باشیم.

ممکن است هرجایی باشیم و هرجایی برویم، اما احساس خوب سراغمان نیاید، چون هر روز زیباترین ها، ژرف ترین ها و موفق ترین ها پدیدار می شوند و اگر بخواهی همیشه و در همه حال زحمت رسیدن به آن ها را به خودت بدهی فقط خسته می شوی.
البته یقین دارم به جاهای خوبی هم می رسی چون حس رقابت ( البته رقابت صحیح) باعث پیشرفت می شود اما تا به کی می خواهی با مقایسه پیش بروی؟ پس کی می خواهی از زندگی ات، از لحظه هایت لذت ببری؟
آن دست بزرگ همان اراده و توکل خودت است، که اگر خودت را باور کنی، بلند شوی، حرکت کنی و برای خودت هدف بگذاری، نه تنها می توانی با موانع روبرو شوی بلکه می توانی چشمانت را به سوی قشنگی های دنیا باز کنی، دنیا پر از اتفاق های قشنگ است.

اما این انتخاب توست که هر روز با حس کم بودن حرکت کنی یا نه، باورکنی که واقعا خوبی، برای خوب بودنت فقط کافی است یک قلب مهربان داشته باشی.
پس لطفا از این به بعد منتظر هیچ دست یاری رسانی نگرد به جایش از گام های محکم و با اراده خودت و قدرت خدا کمک بگیر، مطمئن هستم که می توانی موفق شوی…

کتاب تو بهترین به قلم زیبای پریسا سلطانی انتشارات ملی عطران

کتاب تو بهترین به قلم زیبای پریسا سلطانی انتشارات ملی عطران

نوبت چاپ: اول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران:          66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button