چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “مدیریت پروژه بانکداری با رویکرد اینترنت اشیاء” نویسندگان ” حمیدرضا جمشیدی و فائزه رحمانی”

0

مدیریت پروژه به روش ساخت، بهره برداری، انتقال

اگر مدیر پروژه یا کارفرمایی از این روش بهره می‌گیرند، باید بگوییم کار درستی را انجام می‌دهند.

البته همه چیز بستگی به شرایط پروژه دارد؛ یک قسمت بسیار عظیم از هزینه‌های مورد نیاز آن را در این روش، سرمایه‌گذار یا به عبارتی دیگر اسپانسر پروژه متقبل می‌شود.

البته سرمایه‌گذار قبل از واگذار کردن سرمایه خود، از مدیر پروژه یا کارفرما تضمین بازگشت وجه می‌گیرد و می‌گوید پولی که قرار است در اختیار آن‌ها قرار دهد، باید ضمانت شود و موفقیت شرکت تضمینی باشد.

به طور کلی روش‌هایی که گفته شد با توجه به شرایط زمانی و مکانی مورد استفاده قرار می‌‎گیرد و همه این روش‌ها اگر بتواند در موقعیت مناسب مورد استفاده قرار بگیرد، بسیار سرنوشت ساز است و می‌تواند موفقیت آن را تضمین کند تمام روش‌هایی که گفته شد مربوط به انواع مدیریت آن بود و همان‌طور که مشاهده و مطالعه کردید، روش‌های مختلفی دارد و می‌توان گفت امروزه با توجه به نیاز شرکت و پروژه‌های مختلف، تمامی این روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سرنوشت آن تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

به شکل کلی روش سنتی امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارفرما یا مدیر پروژه برای جلوگیری از پرداخت هزینه، خودش کار را در دست می‌گیرد و کارهای پروژه را یکی پس از دیگری انجام می‌دهد؛

اما این روش در صورتی که بزرگ باشد و سطح آن وسیع، مدیر پروژه به صورت غیر قابل باور خسته خواهد شد و ممکن است قید آن را برای مدت طولانی بزند.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button