چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “همسریابی به شیوه امروزی” به قلم “عادل علاف صالحی”

0

انتشارات عطران: کتاب “همسریابی به شیوه امروزی” به قلم “عادل علاف صالحی”

فضای اینترنت یا شبکه جهانی اینترنت که همه افرادی که دسترسی به این شبکه گسترده دارند ، هرکدام احتمال مرتبط شدن یا پیدا کردن همدیگر را به شیوه های مختلفی دارند .
برنامه های گوناگون و مختلفی همچون تلگرام ، واتس آپ ، اسکایپ ،اینستاگرام  … و محیط های گروهی و دسته جمعی فعال در فضای شبکه همچون فیس بوک یا … صدها و یا هزاران برنامه و یا محیط هایی که هرکدام به شیوه ای در حال فعالیت و یا استفاده از طریق کاربران انها می باشند وجود دارد که در همه این موارد راههای ایجاد ارتباط بین افراد برای همسر یابی، براحتیِ آب خوردن مهیا  و شدنی است .
خب ، در نگاه اول راحت بودن و آسانیِ دسترسی به افراد و اشخاص از این طریق یکی از بزرگترین مزایای این محیط گسترده است اما به چه صورت برای امر ازدواج از آن استفاده کنیم تا بدون آسیب و یا فریب و یا هدر رفتن وقت و … بتوانیم در جهت مثبت و تسهیل در روندِ پیدا کردن مورد مناسب از آن استفاده مطلوب و صحیح ببریم .؟
مهمترین نکته ای که در همه موارد فوق باید به آن اشاره داشت و هرچند متفاوت در شیوه اجرا اما مشترک در هدف، آنکه در تمام این شیوه ها یک هدف وجود دارد و آن معرفی کردن یک مورد به طرف مقابل است که طرف مقابل بتواند مراحل آغازین همسریابی خواستگاری را شروع کند . معمولا روش برقراری این ارتباط هم، بصورت تلفنی و از طریق خانواده پسر رایج و مرسوم بوده و هست.
پس اگر این هدف یعنی معرفی شدن مورد را در همه این شیوه ها مشترک بدانیم ،حال نباید شکل و راه و نحوه معرفی شدن یا آگاه شدن از مورد، برای ما فرقی کند ! چون همه ی ما بدنبال فرد یا واسطه یا یک معرف برای این امرِ خیر بوده و هستیم و اکنون اینترنت یا شبکه بزرگ جهانی اینترنت نیز به عنوان یک فردِ واسط یا معرف ، اما در شکل و غالبی فراتر از تصور از نظر ابعاد و اندازه و توانایی، می تواند به ما در این جهت کمک کند .
متاسفانه هرچند از زمان ورود اینترنت و استفاده هایِ آن به کشورمان حدودا ۲۰ سال می گذرد اما هنوز شاهد آن هستیم که در خیلی از جهات نه تنها جوانان بلکه والدین نیز آگاهی لازم یا توانایی لازم برای چگونگی استفاده از امکانات و توانایی های این شبکه بزرگ را ندارند و لذا در صورت مواجه با این کلمه معمولا سعی به عقب نشینی یا دوریِ کامل از آن و کنار گذاشتنِ کامل آن بدلیل عدم آگاهی درست یا عدم توانایی در استفاده درست از آن هستند . پس ترجیح می دهند با عباراتی غیر موجه و نامطلوب کلا از این امکان بزرگ و مفید، دوری کنند.
اگر واقعیت این شیوه که همان مُعرّف بودن یا واسط بودن فضای اینترنت را بپذیریم تنها نکته ای که باید در مسیر استفاده از همسریابی آن دقت داشت این که  با پیدا کردن مورد یا مواردی که از طریق این شبکه بزرگ برای ما مهیا می شود باید سریعا آن را به همان شیوه قدیمی و قبلی یعنی برقراری ارتباط تلفنی مبدل کرده تا در کانال رسمی و درست و صحیح و زیر نظر خانواده ها ادامه پیدا کند .

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button