چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب * چراغ جادوی همسر * به قلم عباس علاف صالحی

0

انتشارات عطران: کتاب * چراغ جادوی همسر * به قلم عباس علاف صالحی

یادم افتاد به لیلی. آن زن خال داری که چهره اش سبزه پرررررررررر رنگ چه بسا سیاه بوده است! (در این باره دقیق نمی دانم که سیاه پوست بوده یا نه) البته گاهی سبزه های تیره هم دارای ریز نقشی هایی هستند که نمی‌توان از آن‌ها چشم همسر برداشت (همانطور که برخی سفید پوست ها و بلوند ها هم دل آدم را می زنند) اما به نظر تو چرا مجنون انقدر عاشقانه لیلی را دوست داشت که هیچ‌کس باور نمی کرد همسر زیر روبنده ی او، یک چهره ساده و معمولی باشد؟!

نمونه هایی از این لیلی و مجنون ها دیده ایم… دختری که خیلی ساده است و پسری که خیلی لارج است… نمونه ای از این ها را من توی حرم امام رضا علیه السلام در همان صحنی که عقد می‌کنند دیدم… واقعاً همه تعجب بودند که این زوج از نظر ظاهری به هم نمی آیند اما من اطمینان دارم که عروس از جمله زن‌های زیرک بوده است… البته زیرک نه به آن معنا که پدر سوخته بازی درآورده پسره را به تور انداخته. نه. دختر می دانسته چطور گوهر وجودی اش را حفظ کن و به مرد نشان دهد که من لایق بهترین ها هستم…

گرفتی چی می‌گویم؟

بنابراین همسر باز هم می‌گویم برای جذابیت بیشتر و دائمی، فراتر از رنگ و روی و رخ، تو باید کاری کنی که گمان کنند، تو موجود بسیار خاصی هستی؛ که البته در حقیقت هستی اما باید روالش را هم بدانی.

برای وابسته کردن مرد به خود دنبال مرد ندو! هر چه پی اش بدوی، در می رود!

این هم چیزی است که معمولا با پروانه خوشبختی بارها آن را مرور کرده ایم! خوشبحتی مثل پروانه ای است که اگر پی اش بدوی دور می‌شود.

خب مرد ها ذاتا صیاد آفریده شده اند. ما در دوره قرص صورتی یا عاشق کردن مرد به طور تمام و کمال یاد داده ایم که زن‌ها باید صید باشند و مرد صیاد و چطور به این مهم باید برسید. آری!

برای جذب مرد باید بدانید که:

  • مرد ها صیاد هستند
  • زن‌ها نیز صید! باید صید شوند… باید صیاد استراتژی بچیند، درگیرش شود، باید رویش کار کند تا بتواند او را به چنگ اورد

اما خب دختر ساده دل چه می کند؟ می پرد توی آغوش صیاد و چه بسا از چنین صحنه ای خود صیاد هم بهراسد! (واقعاً تصور کن. صیادی پی گرفتن خرگوشی است و خرگوش به جای فرار به آغوش صیاد بجهد! سکته می کند بنده ی خدا!)

هر جا تو دنبال مردی بدوی، (مخصوصا برای ایجاد رابطه جنسی همسر) مرد این را لطف به خود نمی پندارد! بلکه می گوید این زن برای خودش ارزش قائل نیست! راستش همه مرد ها می خواهند مطمئن باشند آن را که تور می‌کنند، چیز با ارزشی است! هیچ‌کسی که پی عقاب می رود، از شکار کرکس خوشحال نمی‌شود! گرفتی چی می‌گویم؟

بنابراین لازم است که تو حتی اگر فکر می کنی معمولی هستی، خودت را با ارزش جلوه دهی.

برای جذب مرد در دوران آشنایی به اندازه پسر مردم با او رفتار کن نه نامزد و عشق!

اشتباهی که خیلی از دختران ساده دل می‌کنند دقیقاً این است. وقتی پسری در حوالی اش پیدا می‌شود، به دنبال این است که کاری کند تا حسابی دل مرد را به دست بیاورد بنابراین شاید از شوهرش هم بیشتر برایش وقت بگذارد.

  1. برایش چه خرید ها که بکند! 
  2. برایش چه جشن ها که بگیرد
  3. برایش چه کارها که بکند
  4. برایش چه کلام هایی بکار ببرد!

آخرش می‌شود چه؟

پسر می گوید این دختر یا برای همه این مدلی است! 

یا این‌که انقدر هول شده که دارد برای من خود کشی می کند… نوچ این دختر ارزش تلاش ندارد… همه چیز را ریخته روی دایره… 

متأسفانه تفکر پسر از این دو حالت بیشتر فراتر نمی رود!

البته خیلی از دختران که توی این حالت قرار می گیرند، چون پاک اند و تجربه نداشته اند و چون اهل دوز و کلک نیستند اما متاسافانه مخ صیاد جز به این دو مسیر نمی رود.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

09108172896

Call Now Button