چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او !” به قلم “خانم سایه مهری”

0

انتشارات عطران: کتاب “کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او!” به قلم “خانم سایه مهری”

قبل از اینکه برای جذب مردی قدم بردارید، باید اعتماد به نفس خود را بهبود ببخشید. اگر از آنچه که هستید راضی نیستید، از یک کیلومتری هم مشخص خواهد بود. مردان بیشتر به زنانی جذب می‌شوند که احتمال خوشگذرانی با آن‌ها بیشتر باشد، نه کسانی که ناامیدانه به دنبال فردی هستند تا خلا زندگی‌شان را پر کنند. در زیر چند نکته برای بهبود اعتماد به نفس آمده است:

به خودتان بگویید که چه انسان خوبی هستید. ویژگی‌ها و مهارت‌هایتان را به خودتان یاداوری کنید و به آنچه شما را خاص می‌کند افتخار کنید. درجایی همه‌ی نقاط قوت خود که شما را شایسته‌ی عشق یک مرد می‌کند یادداشت کنید و آن‌ها را به خاطر بسپارید.
به خاطر داشته باشید که از درون و بیرون زیبا هستید. با توجه به اینکه ما همه دارای نقص هستیم، مهم است قبل از اینکه از خانه بیرون برویم، در آینه نگاه کنیم و بهترین ویژگی‌هایمان را به خودمان یادآور شویم؛ این ویژگی می‌تواند لبخند جذاب، دندان‌های بی نقص یا قد بلندتان باشد. اگر روی جنبه‌های مثبت خود تمرکز کنید، مردان هم آن‌ها را خواهند دید. اگر دندان‌های نامرتب و پا‌های پرمو دارید، چه کسی اهمیت می‌دهد؟ هرگز از این که با لبخند زدن دندان‌های نامرتبت را نشان دهی یا مو‌های پاهایت دیده شود، نترس! خودت باش و از خودت خجالت نکش!

 هویت و ارزش‌هاتو توسعه بده

یک مرد به زنی جلب می‌شود که با گذشته، اکنون و آینده‌اش راحت است. او کسی را می‌خواهد که با خواسته‌ها، محدودیت‌ها و آرزو‌های خودش کنار آمده باشد. قبل از اینکه با مردی وارد رابطه شوید، از هویت خود مطمئن شوید تا خیال او از اینکه ناگهان تغییر عمده‌ای بکنید راحت باشد و همچنین مجبور به پیروی بی، چون و چرا از او نباشید. برای جذب همسر و محبت او اینکه قبل از ملاقات با یک مرد، بدانید، که هستید صحبت کردن با او را راحت‌تر می‌کند. مردان می‌خواهند با زنانی باشند که حتی بدون مردان هم حالشان خوب است. فقط خودتان را پیدا کنید.

روابط مهمت رو حفظ کن

کلید داشتن احساس خوب نسبت به خود این است که فضایی داشته باشید که خودتان باشید و به خاطر خودتان بودن دوست داشته شوید. دوستان، خانواده و دیگر تعاملات فردی برای شما ضروری هستند تا احساس کنید که سزاوار دوست داشته شدن هستید.

اطمینان حاصل کنید که دیگر ارتباطات شخصی شما برای شرایط عاطفی شما مفید است. روابط سمی و مضر گذشته و حال، می‌توانند بر احساستان نسبت به خودتان تاثیر بگذارد. پس دوستانی پیدا کنید که بر ویژگی‌های مثبت شما تمرکز دارند، به شما کمک می‌کنند و با شما صادق هستند.

زیبا باش

حالا که از درون زیبا هستید، وقت آن است که از طریق لباس و آرایش مناسب سیاست‌های زنانه برای جذب مردان را به کار بگیرید. نیازی نیست برای رفتن به قرار ملاقاتتان به خرید بروید، اما لازم است چیزی بپوشید که مرد را به خود جذب کنید. لباس‌هایی پیدا کنید که بهترین ویژگی‌های شما را نشان می‌دهند. اما مراقب باشید در آرایش افراط نکنید. مدل‌های آرایشی زنان که برای مردان جذاب نیست را ببینید.

 تمیز باش

لباس جدید و یا اعتماد به نفسی که به تازگی آن را ارتقا داده‌اید، تاثیر زیادی بر مرد رویا‌های شما نخواهد داشت اگر یک هفته است که به حمام نرفته‌اید! مهم است که تمیز باشید و بوی خوبی بدهید. پیشنهاد ما این است که از دئودورانت یا عطر استفاده کنید. اما نه آنقدر که زننده باشد.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button