چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب 20 شیوه تظمینی شکار قلب مردان به قلم *عباس علاف صالحی*

0

انتشارات عطران: کتاب 20 شیوه تظمینی شکار قلب مردان به قلم *عباس علاف صالحی*

اگر با تقلا چیزهایی برای گفتن به طرف مقابل پیدا می‌کنید، از او سوال بپرسید و سعی کنید به دنبال دروازه‌ی بعدی در گفت و گو بگردید. تصور کنید در یک راهرو به دنبال درب‌هایی می‌گردید که بتوانید به اتاق موضوعات دیگر وارد شوید.

اگر فردی می‌گوید ”تازه فارغ‌التحصیل شده‌ام“، شاید وسوسه شوید که بپرسید ”چه رشته‌ای خواندی؟“ اما اگر بگوید ”فیزیک ذرات آزمایشگاهی با گرایش لاتین“ هیچ سر نخی برای ادامه‌ی کار ندارید. در عوض سوالات کلی‌تر بپرسید، مثلا ”دانشگاه چه‌طور بود؟“ یا ”می‌خواهی با مدرک‌ات چه بکنی؟“ آن شخص را در سطح پیچیده‌تری بشناسید.

ممکن است سوالات شما فراتر از حد و مرزها باشد. حتما به جواب‌های فرد و زبان بدن او دقت کافی بکنید تا مطمئو شوید وارد حریم خصوصی او نشده‌اید. آدم‌ها را اذیت نکنید. اگر طرف مقابل حرف را عوض می‌کند، یا انگار به دنبال راه فرار می‌گردد، یا جواب‌های یک‌کلمه‌ای و کوتاه می‌دهد، حرف را کوتاه کنید و او را به حال خودش بگذارید.

 وقتی وارد گفت و گوی دلبری می‌شوید، در ابتدای راه در برابر وسوسه گفتن داستان زندگی‌تان، آغاز گله و شکایت درباره چیزی، یا صحبت درباره مفاهیم و ایده‌های ترسناک مقاومت کنید.

اگر درباره‌ی خودتان صحبت می‌کنید، آن را جالب کنید. جزئیات بی‌اهمیت روز شما به اندازه‌ی دیگر موضوعات گفت و گو جالب و جذاب نیست. به این فکر کنید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می‌کند و به شیوه‌های ظریف و زیرکانه، بدون این‌که دست خودتان را کاملا رو کنید، به آن اشاره کنید.

آقایان: ”خودتان را جنس برتر“ ندانید. این‌که آدم‌های دیگر را نادان فرض کنید و همه‌چیز را بیش از حد توضیح دهید، طوری که انگار با بچه طرف هستید، اصلا جذاب نیست. شاید زنی که دارید ”صبورانه“ درباره‌ی تسلا به او توضیح می‌دهید دکترای تاریخ داشته‌باشد و اکنون در دلش آرزوی مرگ شما را دارد.

 یک لمس ملایم و دوستانه،برای شکار قلب مردان اگر در زمان مناسب انجام شود، می‌تواند دلبری شما را به مرحله‌ی بعد ببرد و برای جذب جنس مخالف بسیار موثر باشد. ولی اگر آن را درست و به موقع انجام ندهید، ممکن است یک آدم آویزان با چشم‌هایی پر از فریب به نظر برسید. مراقب رفتارتان باشید و همیشه سعی کنید نواحی خنثی را، مانند بازو، دست، یا شانه لمس کنید.

در کل، مردان نباید فردی را که قصد دلبری از او دارند، لمس کنند. این کار اغلب اوقات بیش از حد گستاخانه به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی زنان باید در موضع قدرت باشند، اما مردان می‌توانند با یک فشار ملایم روی شانه، و لمس دست یا بازو علاقمندی خود را انتقال دهند.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button