چاپ رایگان کتاب

انتشارات ملی عطران: کتاب “بیست کیلو خوشبختی (روش های معجزه انگیز شاد زیستن)” به قلم “مریم صیامی”

0

انتشارات ملی عطران: کتاب “بیست کیلو خوشبختی (روش های معجزه انگیز شاد زیستن)” به قلم “مریم صیامی”

روش های شاد بودن

برای آوردن شادی در زندگی، روش های خیلی زیادی هست. اما خیلی ها بهونه میارن و میگن که ما نمی تونیم شاد باشیم.با خانواده باشید! یکی از راه ها اینه که از گوشی و … در بیاید و به آغوش خانواده برید. در این صورت خیلی بیشتر شادی رو احساس می کنید.یکی دیگه از روش ها اینه که بخندید. اگر بتونید توی طول روز بخندید، حتی به هیچ چیز باز هم می تونین شادی رو توی زندگی داشته باشین.

اگه نمی تونین از گوشی و … دست بردارید، بهتره توی چند تا کانال جوک و طنز عضو بشید. در این صورت می تونید شاد باشید!به فامیل هاتون سر بزنید. اگه بتونید دید و بازدید تون رو با فامیل ها زیاد کنید، هم صله رحم رو انجام دادید و هم شادی رو به زندگی میارید. این کار رو حتماً انجام بدین.

بنابراین شادی در زندگی ، یکی از اساسی ترین رکن ها هست. شما اگه توی زندگی خودتون شاد باشید، هم می تونید عملکرد خودتون رو توی کارها افزایش بدید و هم می تونید از بیماری هایی مثل افسردگی نجات پیدا کنید. در صورت وجود نداشتن شادی، انسان ها نمی تونن به هیچ وجه به زندگی خودشون ادامه بدن. اما بعضی ها میگم که روشی برای شادی توی زندگی پیدا نمی کنیم. این یک بهانه هست. چون همون طور که گفتیم راه های زیادی هست. نظر شما چیه؟ آیا شما شاد هستید؟ شاد و پیروز باشید.

شادی چیزی نیست که به آینده موکولش کنید؛ چیزی است که برای امروزتان طرح‌ ریزی می‌کنید. آدم‌ های شاد و خوشبخت کارهای زیادی انجام می‌دهند.

آدم های شاد، زمان زیادی را برای خوش بینی، شکرگزاری، تمرین مهربانی، رسیدگی به روابط محبت ‌آمیز، متعهد شدن به اهداف پرمفهوم، بهره بردن از لذت ‌های کوچک زندگی و امثال آن صرف می‌کنند. اما هیچ وقت در کارهای دیگران دخالت نمی‌کنند فراموش کنید دیگران چه می‌کنند. نگاه نکنید که چه دارند و چه هستند. هیچ کس وضعیت بهتری نسبت به شما ندارد چون کسی نمی‌تواند کاری را به خوبی شما انجام دهد. شما در مسیر خودتان قدم می‌زنید. گاهی ‌اوقات یکی از دلایل این که با نا امنی دست و پنجه نرم می‌کنیم این است که شرایط پشت صحنه خودمان را با شرایط ظاهری دیگران مقایسه می‌کنیم. به جای اینکه به صدای خودمان گوش دهیم، به صدای دنیا گوش می‌دهیم.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 600000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button