چاپ رایگان کتاب

انتشارات ملی عطران: راضیه ندیمی- نویسنده کتاب ویلا

0
خانم راضیه ندیمی انتشارات عطران کتاب ویلا

خانم راضیه ندیمی انتشارات عطران کتاب ویلا

نام و نام خانوادگی: راضیه ندیمی
متولد: ۱۳۴۶
زندگی شخصی: از کودکی به هنر نقاشی و نویسندگی علاقمند بود. در چهارده سالگی نمایشنامه ای به عنوان «مادر» با بازیگری دانش آموزان مدرسه، و به کارگردانی استاد «فضل اله جمالی» به روی صحنه رفت. پس از آن دو نمایشنامه را تحریر کرد، و به کارگردانی استاد «ناظم عسکریزاده» در سالن «صحبت لاری» به نمایش گذاشته شد. ندیمی، اولین داستان کوتاه خود را در شانزده سالگی به نام «درخت بادام» نوشت و به مدیر دبیرستان تقدیم کرد. و لوح تقدیری از انجمن ادبیات و کانون پرورش فکری دریافت نمود.
حرفه: بعد از ازدواج در حرفه آرایشگری برای پیشرفت در امور اقتصادی به کار مشغول شد. پس از چند سال، این حرفه را کنار گذاشت. وی به رشته مورد علاقه اش برگشت، و در دفتر «فردای دیگر»، به مدیریت جناب آقای عبدالعلی حدادیان، نوشتن را آغاز کرد…
در قسمتی از کتاب می خوانیم:
یک روز که با صبا مشغول کارهای خانه بودیم، گفتم صبا! وقتی من هم سن تو بودم، محمد دو سالش بود، شیرین زبان بود و دور و برم میچرخید و من از کاراش لذت میبردم. می خوام پسر خوب و تحصیل کرده رو ببینی، و نظرت رو بهم بگی.
بدونِ هیچ وقفه­ ای پرسید: چشماش روشنه؟ گفتم: نه روشن نیست اما مطمئنم همدیگه رو ببینید از هم خوشتون میاد. گفت: فقط چشم تیله ای میخوام.
عکس مهران را از گوشیش زوم کرد، به من نشان داد. گفت: گاهی توی پی وی به هم پیام میدیم.
گفتم: عاشق رنگ چشماش شدی؟
گفت: میگم گاهی با هم صحبت میکنیم. صبا لینک گروه را برام ارسال کرد و مرا به عنوان نقاش و طراح به گروه هنرمندان معرفی کرد. همان لحظه چند پیام خوش آمد دریافت کردم.
وقتی وارد گروه شدم. اعضا برای رونمایی کتاب مهدی مشهد رفته بودند. عکسهایی از مهدی و کتابش برای دوستان تلگرام میفرستادند.
برای اینکه خودی نشان دهم عکس مهدی در حال جشن امضای کتاب طراحی کردم.
و زیر عکس آرزوی تبریک و موفقیت و به امید اینکه بزودی کتاب مهدی به تیراژ چاپ بیشتری برسد تایپ کردم. مهدی را منشن و ارسال کردم.
اعضا از طراحی من خوششان آمد. بعضی از بچه ­ها خواهش می کردند که چهره­ هایشان را بکشم.

لینک سفارش کتاب ویلا