چاپ رایگان کتاب

انتشارات ملی عطران: کتاب “صفحه شطرنج کسب و کار” به قلم “نگار آرین فر”

0

تحلیل رقبا (ماسک رقبا)

چگونه ماسک رقبای خود را برداریم :
همیشه از اینکه در رقابتی شکست بخوریم نگران هستیم . وقتی میخواهیم کاری را شروع کنیم ، دغدغه این را داریم که با چه کسانی رو برو خواهیم شد و … . اما همه این نگرانی ها راه حل دارند . قهرمانان بوکس همیشه قبل از شروع مسابقه ، فیلم مسابقات اخیر حریفشان را به همراه مربیشان مورد بررسی قرار می دهند .یا در بازی شطرنج قبل از حرکت مهره باید چند حرکت را بررسی کنید و پیشبینی حرکت مهره حریف را هم در نظر بگیرید. در نتیجه شما هم مانند یک مبارز یا شطرنج باز نیاز به شناخت و آنالیز رقبایتان دارید.

رهبری  و سبک های مدیریتی

شما برای آنکه سازمان و یا تجارتی موفق داشته باشید ، باید یک رهبر خوب باشید  . حتی اگر یک تیم یک نفره را رهبری میکنید و آن خودتان هستید . باید تبدیل به یک رهبر و مدیر توانا شوید تا شروع فعالیتتان به پایانی مطلوب برسد .به نظر من مدیریت و رهبری یک هنر است همانند یک شطرنج باز که باید بتواند با مدیریت زمان ، بهترین حرکت و مناسب ترین مهره را جابه جا کند .

تلنگر سوم : عدم تقسیم وظایف مناسب برای افراد سازمان و عدم شناخت کافی از تیپ های شخصیتی میتواند یکی از نقطه ضعف های رهبری باشد .

نکته : حتما یک ایمیل مخصوص برای ارتباط با مشتری داشته باشید و به طور مستمر شخصا با مشتریان در ارتباط باشید و بازخوردشان را از محصولات یا خدماتتان بررسی کنید .این کار حس اعتماد و امنیت را برای مشتری در پی خواهد داشت .

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button