چاپ رایگان کتاب

انتشارات ملی عطران: کتاب “مینی بوس” به قلم “ابوالحسن اکبری سکه روانی”

0

انتشارات ملی عطران: کتاب “مینی بوس” به قلم “ابوالحسن اکبری سکه روانی”

گلوله‌ها!

مثل ملخ‌های مصری گلوله‌ها به طرفم می‌آمدند. سرم را می‌چرخاندم تا گلوله‌ای به سرم نخورد! اوضاع هر دقیقه بدتر می‌شد. مجبور شدم دراز بکشم! چشمم به شهدایی افتاد که در خونشان غلت می‌زدند! بعد از سال‌ها که این صحنه‌ها را مرور می‌کنم غبطه‌ی آن‌ها را می‌خورم که نیستند تا این روزهای لعنتی را ببیند که چگونه بعضی‌ها ویلاهای چند هزار متری را هدیه می‌گیرند بدون این‌که…!

استخاره!

زیر لب زمزمه‌ای می‌کرد و دانه‌های تسبیح را یکی‌یکی جابه‌جا می‌کرد. نزدیکش رفتم و گفتم: پدر چه‌کار می‌کنید؟ پیرمرد از پشت عینک ته استکانیش نگاهی به قیافه‌ام انداخت و گفت: استخاره می‌کنم! گفتم: چه می‌گویی؟ گفت: می‌گویم بایدن! ترامپ! بایدن! ترامپ! بایدن…! با لبخند گفتم: آمدن این‌ها چه فرقی به حالت می‌کند؟ پیرمرد گفت: پسرم! اگر بایدن انتخاب شود تنباکوهای من ارزان می‌شوند! اگر ترامپ دوباره انتخاب شود قیمتش چند برابر می‌شود! گفتم: تنباکو که از خارج نمی‌آید؟ خدا عینکش را جابه‌جا کرد و گفت: مگر پراید از خارج می‌آید؟ من که جوابی در مقابل استدلالش نداشتم از جایم بلند شدم و گفت: مثل سیاستمدارها فکر می‌کنید! پیرمرد خندید و گفت: نه! بابا جان! به تنباکوهایم فکر می‌کنم!

مصاحبه‌گر!

مصاحبه‌گر رو کرد به پسر جوان و گفت: همه سؤال‌ها را خوب جواب دادی اما برای نداشتن محاسنت نمی‌توانم کاری بکنم! پسر با التماس گفت: این مربوط به من نیست! مصاحبه‌گر با تعجب پرسید مربوط به کیست؟ پسر به آسمان اشاره‌ای کرد و گفت: به خدا! من کوسه‌ام!

اختلاس!

بحث اختلاس که پیش آمد. پدرم گفت: برای این‌که اختلاسی در اداره‌ها صورت نگیرد باید نوشت. شهدا همه‌جا حضور دارند! مادرم که این حرف‌ها را شنید آهی کشید و گفت: مگر آن‌هایی که این کارها را می‌کنند شهدا را می‌شناسند! پدرم تأملی کرد و گفت: نمی‌دانم!

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 700000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

 

Call Now Button