چاپ رایگان کتاب

رحیم دهخوارقانی: کتاب روش های ارائه شفاهی و کتبی در مهندسی و علوم (انتشارات عطران)

0

دکتر رحیم دهخوارقانی (عضو هیأت علمی دانشگاه بناب) درسال 85، مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر شاخه نرم افزار از دانشگاه پیام نور و در سال 87 مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه شهید بهشتی در شاخه نرم افزار رشته مهندسی کامپیوتر دریافت کرده و از سال 90 تا 94 دوره دکتری را در دانشگاه سابانجی استانبول (ترکیه) در شاخه هوش مصنوعی گذرانید. (مهندسی و علوم)

از نقاط برجسته رزومه ایشان، کسب مقام اول جهانی در مسابقات SUMO Prize 2007 به دلیل ساخت بهترین آنتولوژی دامنه برای آنتولوژی SUMO توسط تیم دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

همچنین ایشان مقام اول المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر در مرحله نیمه نهایی شمالغرب کشور و مقام 12 ام کل کشور (نیمه نهایی) را در سال 85 کسب کرده‌اند.

ایشان از سال 95 عضو هیئت علمی دانشگاه بناب در گروه مهندسی کامپیوتر می باشد.

در دنیای امروزی، برقراری ارتباط با دیگران جزو مهمترین مهارتها محسوب می‌گردد. انتقال مفاهیم در سایه برقراری ارتباط با مخاطب و انجام یک ارائه برای او میسر خواهد بود.

ارائه انواع مختلفی دارد که مشهورترین آنها، ارائه کتبی و ارائه شفاهی می‌باشند. آموختن مهارتهای ارائه برای افراد دانشگاهی مهمتر از افراد معمولی می باشد.

کتاب حاضر سعی در آموختن مفاهیم مذکور برای دانشجویان تمام مقاطع دانشگاهی دارد. این کتاب می‌تواند به عنوان کتاب مرجع برای دروس “شیوه پژوهش و ارائه” و “سمینار” در دانشگاهها تدریس گردد.

در این کتاب، دکتر دهخوارقانی، استادیار گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه بناب، با سابقه تدریس بیش از 5 سال در دانشگاههای داخل و خارج از کشور، تجربیات و آموخته‌های خود را در این زمینه در اختیار خوانندگان محترم قرار می‌دهد.

دکتر رحیم دهخوارقانی دانشگاه بناب انتشارات عطران

دکتر رحیم دهخوارقانی دانشگاه بناب انتشارات عطران

Call Now Button