چاپ رایگان کتاب

ساجده ذابح جمشیدی: نویسنده کتاب “روح شیشه ای” نشر ملی عطران

0

ساجده ذابح جمشیدی: نویسنده کتاب “روح شیشه ای ” نشر ملی عطران

گزیده ای از کتاب

اینجانب متولد 71 فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان فرانسه ار دانشگاه آزاد تهران مرکزی در سن 13 سالگی علاقه مند به نوشتن شدم و در سن23 سالگی به طور جدی وارد حوزه رمان نویسی شدم و بعد از سه سال تلاش و کوشش اولین رمان خودم را با کمک انتشارات عطران به چاپ رساندم.خودم را حذف کرده ام از گذشته ،از تجربه های تلخ و شیرینی که داشتم، اما از گذشته پشیمان نیستم ،برای تجربه ها ،حتی تلخ ترین شان ،سنگ بنایی بوده اند براس ساختن من که امروز هستم.

خودم را حذف کرده ام از زندگی خیلی ها، از ارتباطات خوب یا بدی داشته ام، اما از هیچ رابطه تمام شده ای پشیمان نیستم،حتی بدترین آدمها تلنگری بودند برای ساخت هویتی که الان دارم.حذف کرده ام خودم را از خودم ،خودی که قبلاً بوده ام خوب یا بد پشیمان نیستم همان طور که اقتضای  طبیعت پروانه ست که مدتی کرم باشد ريال مدتی در پیله و درنهایت تبدیل شود به پروانه.

پروانه ای که در نهایت غرور و لطافت . زیبایی آدمی هم درنهایت کمال متولد نمی شود و لازم است یه اقتضای شرایط  اکتفا کند تا ذره ذره اتفاقات حالات روحیات را تجربه کند تا تبدیل به کسی شود که باید باشد. کسی که الان هست یا یعد از این خواهد بود.

گزیده ای دیگر از کتاب

ما انسان ها عادت کرده ایم گذشته هایمان را انکار کنیم، بی آنکه بپذیریم همه مان مدیون روزهای تلخ با شیرین ، خوب یا بد که در گذشته رخ داده اند هستیم.من هنوز هم خودم را مدیون تمام اشتباهات و ضعف های خودم می دانم،اگر آن ها نبودند،هرکز تصمیم نمی گرفتم آدم بهتری باشم.

در گوشه ای از ذهن همه ی ما ضعیف ترین حالت ممکن وجودمان ایستاده تا هر بار نگاهش کنیم ، تلنگری بخوریم و قول بدهیم بازهم بهتر از اینی باشیم که هستیم و تمام دردها و ضعف های گذشته مان را جبران کنیم.ما نیاز داریم از پایین ترین پله آغاز کنیم،ذره ذره پیش برویم تا به جایی برسیم که احساس کمال گرایی مان را تقویت کنیم .از هیچ اتفاقی در زندگی ات نا امید نباش،بالاخره روزی ضرورتش را درک خواهی کرد.همه ی ما نیاز داشتیم قبلاً همانی باشیم که بوده ایم، تا الان همینی باشیم که هستیم.

مدام در حال تغییر و دگرگونی…….

مدام در حال انکار روزهایی که گذشت……

مدام در حال تکامل ……

Call Now Button