انتشارات عطران

طرح تابستانه چاپ کتاب با 500 هزار تومان (به مدت محدود) انتشارات ملی عطران

0

عطف به نامه مورخ 1397/05/28دبیرخانه علمی انتشارات بین المللی عطران و پیرو مکاتبات صورت گرفته با وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ انتشارات عطران در نظر دارد نسبت به چاپ 35 اثر در قالب طرحی حمایتی از مؤلفین، متخصصین و مترجمین محترم اقدام به عمل آورد.

طبق مصوبه شماره 44678/8429 مورخ 1397/05/28 شورای راهبردی انتشارات عطران، شرایط کلی چاپ و صدور مجوزات قانونی آثار به شرح زیر می باشد:

1) کلیه اثرات ارسالی جهت داوری و چاپ می بایست کمتر از 450 صفحه باشند.

2) طبق بخشنامه داخلی انتشارات عطران، هزینه قابل پرداخت نویسنده کتاب، تنها مبلغ 500،000 تومان بوده و تأمین مازاد هزینه های مربوطه صدور مجوزات قانونی و چاپ به عهده انتشارات عطران خواهد بود. شایان ذکر است که در راستای حمایت از استعداد و نشر و بسط آثار نویسندگان، متخصصین و مولفین جزیره کیش؛ هزینه قابل پرداخت نویسندگان ساکن جزیره کیش مبلغ 300،000 تومان خواهد بود.

3) ویرایش، ارائه فایل نهایی کتاب و طرح روجلد  به عهده نویسنده می باشد.

4) مدت زمان لازم جهت اخذ مجوزات قانونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه ملی و اتمام مراحل چاپ توسط انتشارات عطران 45 روز الی 90 روز می باشد.

5) همکاری مستمر نویسنده با دبیرخانه اجرایی انتشارات در طول مراحل اخذ مجوزات قانونی و چاپ الزامی است.

6) تمامی مراحل قانونی، چاپ کتاب و عقد قرارداد ها به صورت آنلاین انجام شده و نیاز به حضور فیزیکی نویسنده مربوطه در دفتر مرکزی تهران نخواهد بود.

7) بعد از اخذ مجوزات قانونی و اتمام مراحل چاپ، تعداد 5 جلد از کتاب به آدرس پستی نویسنده ارسال خواهد گردید.

8) محدودیتی در قالب و سبک کتاب ها وجود ندارد و نویسندگان می توانند در تمامی سبک ها و موضوعات نوشتاری اقدام به ارسال آثار نمایند.

9) جهت بررسی کمیته داوران، ارسال فایل WORD و PDF کتاب الزامی است.

لازم به ذکر است که طرح مزبور صرفاً دارای مدت محدود و تنها با رأی نهایی کمیته ارشد داوران از بین آثار ارسالی انتخاب خواهد گردید. ذکر مشخصات شناسایی دقیق، عنوان انتخابی برای کتاب و شماره های تماس نویسنده در قسمت توضیحات سامانه آپلود الزامی می باشد. به آثاری که دارای اطلاعات مذکور نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. مولفین و نویسندگان می توانند جهت ارسال آثار خود از طریق کلیک بر روی سامانه آپلود اقدام نمایند:

لینک سامانه آپلود (کلیک کنید..)

پل ارتباطی انتشارات عطران:
دبیرخانه مرکزی تهران: 66191000-021
پشتیبانی تلگرام: 09108172896
فکس مرکزی: 89779269-021
پست الکترونیک: info@atranbook.ir
وبسایت مرکزی: WWW.ATRANBOOK.IR
دفتر مرکزی: تهران میدان هفتم تیر خیابان بهار شمالی شماره 826

نظرات بسته اند