چاپ رایگان کتاب

طرح پاییزه چاپ کتاب با 750 هزار تومان (به مدت محدود) انتشارات ملی عطران

0

گروه ملی عطران در راستای گسترش و تبیین آثار متخصصین، نویسندگان و اهالی قلم در نظر دارد نسبت به چاپ 30 اثر از این عزیزان اقدام به عمل آورد. از بین تمامی کتب ارسالی و با توجه به امتیاز نهایی تیم داوران، تعداد 30 اثر جهت طی مراحل قانونی و چاپ پذیرش شده و وارد مرحله تشکیل پرونده خواهند شد. طبق بخشنامه ابلاغی هیأت مدیره این مرکز و پیرو نامه نگاری صورت گرفته با وزارت محترم علوم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اثرات مذکور می بایست دارای شرایط زیر باشند:

1) تعداد صفحات آثار ارسالی نباید مازاد بر 420 صفحه باشد.
2) ذکر مشخصات شناسایی دقیق نویسنده (نویسندگان)، شماره تلفن همراه، شماره ثابت، کد ملی و عنوان کتاب الزامی است و اثراتی که دارای مشخصات مربوطه نباشند از اعتبار لازم جهت ارجاع به کمیته داوران برخوردار نخواهند بود.
3) ویرایش، تحویل فایل نهایی کتاب (WORD و PDF) و طرح روی جلد به عهده نویسنده می باشد.
4) مدت زمان تخمینی اخذ مجوزات قانونی، چاپ و تحویل اثر به صاحب یا صاحبان اثر نهایتا بین 45 روز تا 90 روز خواهد بود.
5) همکاری مستمر نویسنده با انتشارات تا پایان مراحل قانونی و چاپ الزامی است.
6) کلیه روند اداری، مراحل قانونی چاپ و عقد قراردادها به صورت آنلاین انجام شده و در هیچ مرحله ای نیاز به حضور فیزیکی صاحبان آثار در ساختمان مرکزی انتشارات ملی عطران نخواهد بود.
7) هزینه قابل پرداخت نویسنده کتاب، مبلغ 750،000 تومان بوده و تأمین مازاد هزینه های اخذ مجوزات قانونی و چاپ به عهده انتشارات ملی عطران خواهد بود. لازم به ذکر است که طبق مصوبه ابلاغی وزارت ارشاد اسلامی، هزینه قابل پرداخت نویسندگان جزیره کیش در قالب این طرح 600،000 تومان خواهد بود. احراز هویت ساکنان محترم این جزیره توسط دبیرخانه اجرایی مرکز عطران صورت خواهد پذیرفت.
8) محدودیتی در قالب و سبک نوشتاری آثار وجود نداشته و صاحبان آثار می توانند در زمینه های مختلف تخصصی، ادبی، تاریخی و … اقدام به رقابت در این طرح نمایند.
9) بعد از اتمام تمامی مراحل اخذ مجوزات قانونی و چاپ، تعداد 5 جلد از کتاب به آدرس پستی نویسنده ارسال خواهد گردید.

لازم به ذکر است که طرح مزبور صرفاً دارای مدت محدود و آثار برگزیده تنها با رأی نهایی کمیته ارشد داوران از بین آثار ارسالی انتخاب خواهد گردید. ذکر مشخصات شناسایی دقیق، عنوان انتخابی برای کتاب و شماره های تماس نویسنده در قسمت توضیحات سامانه آپلود الزامی می باشد. به آثاری که دارای اطلاعات مذکور نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. مولفین و نویسندگان می توانند جهت ارسال آثار خود از طریق سامانه آپلود اقدام نمایند:

[captainform id=”1188839″]

پل ارتباطی انتشارات عطران:
دبیرخانه مرکزی تهران: 66191000-021
پشتیبانی تلگرام: 09108172896
فکس مرکزی: 89779269-021
پست الکترونیک: info@atranbook.ir
وبسایت مرکزی: WWW.ATRANBOOK.IR
دفتر مرکزی: تهران میدان هفتم تیر خیابان بهار شمالی شماره 826

Call Now Button