انتشارات عطران

فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر و داستان کوتاه کشور (انتشارات عطران وابسته به وزارت کشور)

0

فراخوان  چهارمین جشنواره بزرگ شعر و  داستان کوتاه کشور

انتشارات ملی عطران با شماره مجوز 12666 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای تبیین اصل صیانت از استعداد و هنر اهالی قلم از خطه ایران عزیز و کشف استعداد نویسندگان نوظهور مبادرت به برگزاری چهارمین جشنواره ملی شعر و داستان کوتاه کشور نموده است.

طبق مصوبه دبیرخانه دائمی جشنواره، محدودیت قالب و تعداد اثرات ارسالی برای این دوره از جشنواره وجود نداشته و شرکت کنندگان می توانند اثرات خود رو در قالب شعر، داستان، فیلنامه، رمان و … جهت بررسی کمیته ارشد داوران ارسال نمایند.

فرمت ارسالی آثار باید در قالب WORD بوده و جهت ارتباط آتی دبیرخانه با نویسندگان، مشخصات شناسایی مربوطه به دقت در سیستم آپلود زیر وارد گردد. از همه عزیزان خارجی و داخلی شرکت کننده تقاضا میشود به دلیل ترافیک حجم ترافیک کاری دبیرخانه، ارسال آثار را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

به اثراتی که در قالب فایل word نبوده و دارای مشخصات شناسایی دقیق نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. پل ارتباطی دبیرخانه تلفن مرکزی 66191000-021 و شماره پشتیبانی تلگرام 09108172896 می باشد.

WWW.ATRANBOOK.IR

info@atranbook.ir

مرکز ملی عطران در نظر دارد به برگزیدگان جشنواره، جوایزی را به شرح زیر طی مراسم رسمی در سالن اجتماعات وزارت کشور اهدا نماید:

نفر اول تا پنجم: تمام سکه بهار آزادی

نفر ششم تا دهم: کارت هدیه نقدی (500 هزار تومان)

شایان ذکر است که از بین تمامی شرکت کنندگان، یک نفر به نسبت محتوا و صلاحیت به قید قرعه جهت چاپ کتاب رسمی به اسم نویسنده مذکور انتخاب خواهد گردید. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های مربوطه چاپ و تهیه کتاب فوق به عهده انتشارات عطران خواهد بود.

فراخوان جشنواره شعر و داستان کوتاه “سوری بانو” (دل خسته کوچه های شهر)

فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر و داستان کوتاه کشور (نشر عطران)

فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر و داستان کوتاه کشور (نشر عطران)

جهت ارسال آثار از سامانه قسمت پایین استفاده نمایید:

نظرات بسته اند