چاپ رایگان کتاب

محمد امین ترابی: نویسنده کتاب ” 99 کسب و کار جدید در عصر دیجیتال” انتشارات عطران

0

دکتر محمدامین ترابی

وی متولد 1373 است. او دوره کارشناسی خود در رشته مهندسی برق را در دانشگاه صنعتی همدان  به پایان رساند، او در ترم سوم کارشناسی، با ایجاد استارتاپ برنامه‌نویسی موبایل و فروش چندین نرم‌افزار به شهرداری‌های ایران، مهارت‌های رهبری تیمی و مدیریت کسب‌و‌کار را در خود پرورش داد و مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی طی سه ترم با معدل A  پشت سر گذاشت و به‌عنوان استعداد درخشان، به دوره دکتری مدیریت بازرگانی در سن 25 سالگی ورود  پیدا کرد.

او جوان‌ترین دانشجوی دکتری دانشگاه پیام نور در کلیه رشته‌های این دانشگاه از ابتدای تأسیس این دانشگاه محسوب می‌شد. علاقه شدید او به این رشته و حوزه کسب‌وکار موجب شد با نظریه‌پردازی در مفاهیم نوین برندینگ، به‌عنوان یکی از مدعیان برند سازی در مقالات و کتب آکادمیک تبدیل شود.

پس از اتمام دوران دکتری دانشگاه پیام نور، توانست در سن 27 سالگی، به عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با مرتبه استادیار نائل شود.

همچنین وی، اکنون بورسیه هیئت علمی دانشگاه تهران نیز می باشد.

وی دارای 15 مقاله علمی پژوهشی داخلی، 4 مقاله ای اس ای و اسکوپوس و 9 جلد کتاب شامل تالیف و ترجمه است.

ایشان، مدیر مسئول مجله نگرش های نوین بازرگانی و جانشین سردبیر مجله رهیافتی در مدیریت بازرگانی می باشند

وی بنیان‌گذار مفهوم “خیانت به برند” در جهان است. همچنین وی بنیان‌گذار مفهوم “نفرت از برند” نیز  در ایران است. اولین کتاب او با عنوان مدیریت قراردادهای بخش تجاری و دولتی( بی اُ تی ) در 23 سالگی‌اش به چاپ رسید که مورد تقدیر شهرداری تهران قرار گرفت.

تألیف کتاب آموزش اسمارت پی اِل اس‌3 برای اولین بار در ایران و چاپ بیش از 200 مقاله داخلی و 20 مقاله خارجی، تحلیل‌گر آماری بیش از هزار تز ارشد و دکتری دانشگاه‌های ایران و جهان، مدیر و مؤسس استارتاپ آکسایا، یونی‌گرام و کدرز، تدریس دروس اقتصاد مهندسی، مدیریت پروژه و بازاریابی نوین برای دانشجویان کارشناسی تا دکتری، در کارنامه آکادمیک و تجارب کاری وی دیده می‌شود.

در حال حاضر وی، دارای 10 جلد کتاب در زمینه مدیریت بازرگانی است و در مورد کتاب حاضر چنین می نویسد:

99 کسب و کاری که در حال حاضر و در آینده، کسب و کار جهان را فرا خواهد گرفت، رویکرد ما به این کسب و کار درست  مانند حرکت در کرم چاله های فضایی است.

سفری به آینده و دیدن کسب و کارهایی که جهان را متحول خواهد کرد، روندی که خیلی زود، باید به سمت این مشاغل شروع شود…..

دکتر-محمد-امین-ترابی-نویسنده-کتاب-99-کسب-و-کار-جدید-در-عصر-دیجیتال-نشر-ملی-عطران

لینک خرید کتاب ” 99 کسب و کار جدید در عصر دیجیتال” به قلم ” محمد امین ترابی”

Call Now Button