چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: اصول بهره برداری شبکه و تصفیه خانه فاضلاب (حمید امیری، ناصر همت افزا، سماء آزادی)

0

پیشگفتار مولفین

با رشد روز افزون پروژه­ های فاضلاب متاسفانه بهره­ برداری در سایه توجه بسیار به طراحی و اجرا به فراموشی سپرده شده است. کارشناسان پس از دو دهه اجرا متوجه حلقه گم شده­ای گشته­ اند که در اصل حلقه اصلی محسوب می­گردد.

در صورتیکه طراحی و اجرا بدون توجه به بهره ­برداری انجام گیرد، پروژه در دوره طرح خود با مشکلات و محدودیت­ هایی مواجه خواهد گردید که توجیه اقتصادی را منفی خواهد نمود.

این نیاز نویسندگان را بر آن داشت تا با استفاده از آموخته ­ها و تجربیات خود جمع­ آوری مجموعه را آغاز کرده و ایرادات آن را نیز با کمک گرفتن از کتاب­ ها و استانداردهای موجود برطرف نمایند. تلاش بر این بوده تا از بین روش­ های موجود، نزدیکترین روش به استانداردهای کشور انتخاب و توصیه شود.

بدیهی است روش­های توصیه شده در استاندارد نیز بهترین نبوده و با انتشار نظرات متخصصین امر، قابل تصحیح و ارتقاء می­باشند. هدف از ایجاد این مجموعه، متمرکز کردن اطّلاعات مورد نیاز درباره طرح ­های آب و فاضلاب در یک مجموعه که بیشتر مورد استفاده فارغ التحصیلان دانشگاه­ ها خواهد بود، می­باشد. امید است تا خوانندگان گرامی با بازتاب نظرات به ارتقای مجموعه در چاپ­ های بعدی کمک نمایند.

نوبت چاپ: اول

قیمت روی جلد: 450000 ریال

جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی نشر عطران:                66191000 -021

شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button