چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب “تقویت هوش ریاضی در دانش آموزان” به قلم “بهنام حسیناک طحانی”

0

نشر عطران: کتاب “تقویت هوش ریاضی در دانش آموزان” به قلم “بهنام حسیناک طحانی”

پیشگفتار نویسنده

هر روز صبح با خودت تکرار کن؛ موفقیت برای منه و من شایسته آن هستم.

دوست دارم در این قسمت از کتاب به دور از جملات و کلمات سنگین با شما مخاطبین عزیزم صحبت کنم. دوستان، زندگی برای هیچ کس آسان نیست. اما که چه؟ باید پشتکار و از همه مهم تر اعتماد به نفس داشته باشیم.

باید باور کنیم که هر یک برای انجام کاری استعداد داریم و آن کار باید انجام شود. هیچوقت از یاد نبرید همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است و مطمئن باشید با پشتکار و تمرین قدم های بعدی آسان تر برداشته می شود.

نگویید که من استعداد ندارم بلکه بگویید اراده ای برای شکوفایی استعدادهایم ندارم.

استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد. همیشه بودند دوستانی که در دوران دانش آموزی ام بسیار پراستعداد بودند اما به جایی نرسیدند. صرف داشتن موهبت و استعداد کافی نیست، زیرا اگر آن را به حال خود رها کنید عقیم می ماند و باید همواره تلاش کنید و بدانید هیچکس از شکم مادر ریاضیدان به دنیا نیامده است.

همه سختی کشیده اند و بد و خوب روزگار را دیده اند و جلا پیدا کرده اند. به ریاضی احترام بگذارید و بدانید که هيچ دانشي را نمي توان واقعي دانست مگر آنكه به صورت رياضي نوشته شود.

ریاضیات هم علم است و هم هنر. علم بدان معنا كه كشف مي كند و هنر بدان معنا كه زیباست. رياضيات روح علوم است. رياضيات دروازه و كليد علوم است؛ هيچ شاخه اي از رياضيات نيست كه روزي در جهان واقعي به كار نرود.

خوشحال خواهم شد نظراتتان را در صورت امکان به ایمیل من به نشانی [email protected] ” بهنام حسیناک طحانی ” ارسال نمایید تا ان شالله در چاپ جدید مورد استفاده قرار بگیرد.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button