چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب جهان سوم بفرمایید!!! (نویسنده: عادل علاف صالحی)

0

پیشگفتار

کتاب پیش­رو بیشتر دفترچه انتقادات است تا کتاب و اشاره به مشکلات واضحی دارد که بر طبق عادت سالیان سال است تکرار می­کنیم و فکر هم نکنم با نوشتن­ های مکرر حل شدنی باشد.

فرهنگ نه با نوشتن بلکه با خواندن اصلاح می­گردد. هر چه امثال ما بنویسیم و چاپ کنیم تا خواننده ­ای آماده تغییر نباشد. زحمت بیهوده کشیده­ ایم.

همچنین معتقدم مرز نازکی بین خود انتقادی و خودزنی وجود دارد. به خواننده عزیز اطمینان می­دهم با نوشتن این کتابچه نخواسته ­ام سیاه بین باشم و معتقدم همواره شهروندان بافرهنگ کم نیستند.

فرهنگ موجودی است زنده که در اجتماع ­ها حیات دارد و برخلاف دیگر علوم فقط نخبه ­ها نیستند که ابداعی نوین انجام دهند و بقیه متخصصان سریعاً به دنبال آنها راه بیفتند.

نوآوری­های فرهنگی اگر زمان و هزینه صرفشان نشود و در اکثریت نهادینه نشود فقط منجر به قربانی شدن نخبگان فرهنگی خواهد گردید. مناسب ترین مثال عبور از چراغ قرمز است.

اگر فرهنگسازی برای ایستادن عابر پشت چراغ انجام نگردد، آنهایی که بصورت خودجوش رعایت می­کنند فقط وقت و عمرشان تلف خواهد شد و چه بسا تصمیم بگیرند دیگر رعایت نکنند.

از خواننده دانشمند تقاضا دارم کتاب حاضر را دلنوشته تلقی کند و اگر برگی در دل دارد از طریق مسیر ارتباطی adelsalehi@gmail.com به آن اضافه کند.

نوبت چاپ:   اول

قیمت روی جلد: 470000 ریال

جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی نشر عطران:                66191000 -021

شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button