چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب صوتی “جاناتان مرغ دریایی” به قلم ریچارد باخ و با صدای ساحل عزیزخانی

0

موضوع کتاب جاناتان لیوینگستون، مرغ دریایی است که دوستی ندارد و همانند مرغان دریایی دیگر فقط به فکر خوردن و خوابیدن و گذران زندگی هست.

او می‌خواهد به شکل حرفه‌ای پرواز را یاد بگیرید. به همین خاطر دور از دیگران مراغ دریایی، تنها به تمرین مشغول است.

مدتی بعد جاناتان متوجه شد که دیگران به شکل عجیبی به او نگاه می‌کنند و تلاش‌های او برای یادگیری پرواز را درک نمی‌کنند. حتی پدر و مادرش هم نگرانش شدند که فقط تمرین می‌کند و هیچ غذا نمی‌خورد و یک مشت پر و استخوان شده است.

به همین خاطر از جاناتان خاستند که همرنگ جماعت شود و مانند دیگران زندگی کند. اما جاناتان هدفی بزرگتر داشت و در جواب مادرش چنین گفت:

باکم نیست که یک مشت پر و استخوان بیش‌تر نباشم، مادر. فقط می‌خواهم بدانم در هوا چه کاری ازم برمیاد و چه کاری ازم ساخته نیست، همین و بس. جز این خواسته‌ای ندارم.

جاناتان مرغ دریایی (اثر ریچارد باخ) رمانی است کوتاه، پرمحتوا، سرشار از تلاطم و مناسب برای همه‌ اقشار جامعه که مطالعه رو مسیر تعالی پیش روی خود قرار داده اند.

بی شک داستان این مرغ دریایی الهام‌بخش همه‌ آدم‌هایی است که به نحوی متفاوت هستند و جامعه و مردم به دلیل همین تفاوت ها حاضر به قبول آنها نیست.

الهام بخش آدم‌های مطرود که به دنبال هدفی رفته‌اند که همگان قادر به درک آن نیستند. الهام بخش آدم‌هایی که به مسئله‌ زندگی فکر می‌کنند و می‌خواهند معنایی برای آن پیدا کنند. الهام بخش آدم‌هایی که از انگشت‌نما شدن ترسی ندارند و به هر طریقی هدف والای خود را دنبال می‌کنند.

کتاب صوتی “جاناتان مرغ دریایی” به قلم ریچارد باخ و با صدای ساحل عزیزخانی (نشر عطران)

کتاب صوتی مذکور دارای نشان ثبت ملی از سازمان اسناد بوده و مورد تأیید دبیرخانه دائمی مرکز عطران می باشد. پل ارتباطی انتشارات عطران 66191000-021 و پشتیانی تلگرام آنلاین 09108172896 می باشد. جهت دانلود فایل کتاب صوتی بر روی گزینه “خرید” کلیک نمایید:

Call Now Button