چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب “معجزه یک زن” به قلم “مینا خداکریمیان”

0

پیشگفتار

همواره در جامعه اختلافاتی از قبیل حقوق مساوی بین زن و مرد، آزادی عمل و… وجود دارد و این اختلافات از گذشته تا به امروز نه تنها در کشور ما بلکه در کشور های توسعه یافته نیز وجود دارد.

زنان، همیشه در پی اثبات استقلال و بی نیازی به جنس مرد بوده اند و با وجود ظرافت و احساساتی بودنشان همواره شاهد کارهای بزرگی از آن ها بوده ایم.

این کتاب جهت یادآوری خصوصیات مثبت زنان و بالا بردن اعتماد به نفسشان نوشته شده است و روی سخن، با زنانی است که هنوز با توانایی ها و قابلیت های خود آشنایی ندارند.

همچنین آقایانی که این کتاب را می خوانند هم می توانند با دید بازتر و مثبت تر به مشکلاتشان با همسرشان نگاه کنند و همچنین دریابند در شرایط سخت، چگونه می توانند بهترین عکس العمل را در برابر همسرشان داشته باشند.

روی سخن کتاب با زنانیست که شرایط روحی روانی سالم دارند و هنجارهای زندگی تأثیرات روانی شدید بر آن ها نداشته است زیرا که ممکن است از خود بپرسید پس مردانی که به خاطر همسرانشان مجبور به تحمل سختی ها و مشکلات هستند چه؟

همه ما می دانیم که هزاران مرد، در سراسر کشور به خاطر پرداخت نکردن مهریه در زندان ها هستند پس تکلیف آن ها چیست؟

از طرفی دیگر مطالب کتاب شامل زوج هایی می شود که باهم بر سر نقاط ضعف همسرشان مشکل دارند و می خواهند شناخت بیشتری از هم داشته باشند.

بخشی از کتاب شامل خشونت علیه زنان در جامعه می شود که باز هم ممکن است با خود بگویید که دیگر همچین مواردی به ندرت به وجود می آید و یا زنان زیاده خواه شده اند.

در جواب باید بگویم متأسفانه عدم آگاهی از آمار ها در کشور و بینش کور کورانه و نگاهی یک طرفه همچنان باعث شده تا واقعیت ها را نادیده بگیریم و چشم به روی حق کشی ها در برابر زنان ببندیم.

در نهایت این کتاب را بدون هیچ طرفداری کورکورانه و با دید شناخت بهتر خود و همسرتان بخوانید و توجه داشته باشید که در دنیا هیچ خوب و بد مطلقی وجود ندارد و هر رفتار ناخوشایند، ریشه در چیزی پنهان در درون انسان هاست که با کمی شناخت می توان لذت بیشتری از کنار هم بودن برد.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 450000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button