چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث (دکتر عادل علاف صالحی، دکتر سایه مهری)

0

منتخب مقالات ششمین همایش و جشنواره HSE و پیشگیری از حوادث

کتاب مذکور، متن کاملی از مقالات برگزیده ششمین همایش HSE می باشد که به همت دکتر عادل علاف صالحی و دکتر سایه مهری گردآوری و آماده سازی شده و تحت نظارت انتشارات ملی عطران به مرحله چاپ رسیده است. در بخشی از کتاب می خوانیم:

صنعت نفت و گاز و ديگر صنايع مرتبط با آن جزء مراكز حساس (و بعضا”حياتي) از نظر تعاريف پدافند غيرعامل مي باشند.

شايد در قرن آينده با كاهش ميزان ذخاير نفت دنيا روي آوردن به ديگر اشكال انرژي مقرون به صرفه باشد، اما قطعاً در حال حاضر جهان بدون نفت غيرقابل تصور است.

صنعت نفت ايران با گذشته اي درخشان و آينده اي پرچالش روبروست. كاهش قيمت جهاني نفت در ادوار مختلف بازارهاي جهاني سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف را سخت كرده است.

حفظ و صيانت از سرمايه هاي موجود در اين دوره زماني و در همه برهه ها از اهميت استراتژيك برخوردار بوده است. حوادث بعنوان عامل اصلي اتلاف منابع در صنعت نفت شناخته مي شود؛ از اينرو برنامه ريزي جهت مديريت حوادث همواره جزء اولويت هاي صنعت بوده است. اين تحقيق با روشي توصيفي-تحليلي، الگویی دوبعدی از سلسله مراتب حوادث ارائه مي دهد و قصد دارد با تحليل شرايط مختلف در قالب نواحي زمان-زيان، ديدي كامل از وضعيت حال و آينده در اختيار مديران و مسئولين سازمان ها و شركت ها بدهد. نواحي مورد اشاره در این الگو شامل 7 ناحيه مي باشند: عادي، پرريسك، پر حادثه، اضطراري، بحران، فاجعه و بازيابي.

نوبت چاپ: اول

قیمت روی جلد: 600000 ریال

جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:          66191000 -021

شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button