چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب پیام نگاری در بحران (مترجم: ملیحه فلاح نژاد)

0

پیشگفتار

دستورالعمل Risk Communication in Action توسط سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) برای مدیران، سخنگویان و مهندسینی که به هر نحوی با پرسنل و مردم عادی و همچنین خبرنگاران سر و کار دارند تهیه شده و مضمون آن عبارت است از آماده­ سازی پیام­های مشخص برای ارائه به مردم و رسانه ها.

علاوه بر مواقع بحران می ­توان از آن در شرایط عادی مثلاً در یک شرکت کوچک تا یک سازمان بزرگ با زیرشاخه ­های فراوان بهره برد.

جداول و نمونه ­هایی که در فصل 6 آورده شده فقط مثال بوده و هدف از آن راهنمایی در مورد نحوه تهیه نقشه پیام (Message Map) می­باشد. پیام­ نگاری یعنی آماده ­سازی اطلاعات مورد نیاز مردم و رسانه­ ها در یک فرمت مشخص و استاندارد بطوریکه بیشترین تأثیر را در بهبود اوضاع داشته باشد.

همانطور که خوانندگان دانشمند مستحضرند یک دستورالعمل تنها کلیات و نکات لازم توجه را بیان کرده و تطبیق و بومی­ سازی آنها در کشورهای مختلف به عهده کارشناسان مرتبط با موضوع در آن کشور می­ باشد.

از این رو مترجم نهایت تلاش خود را بر امانتداری و عدم دخل و تصرف در مطالب نموده و بومی­ سازی را به عنوان گام بعدی برای اساتید فن و پژوهشگران باقی گذاشته است.

نوبت چاپ: اول

قیمت روی جلد: 280000 ریال

جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی نشر عطران:                66191000 -021

شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button