چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب “مهارت های دخترانه در جذب همسر مورد علاقه” اثر “عباس علاف صالحی”

0

در اولین ملاقات آشنایی با پسر مورد علاقه چگونه رفتار کنیم
فردی كه روبه‌روی شما نشسته است شاید باهوش‌تر از شما باشد و به احتمال زیاد از شما باتجربه‌تر است، پس هیچ‌گاه فكر نكنید كه می‌توانید او را بازی دهید یا گمراه كنید.
سعی كنید صادقانه رفتار كرده و اگر هم اشتباهی از شما سر زد به آن اعتراف كنید. دكتر ویتیمور می‌گوید: اگر در صحبت كردن پسر مورد علاقه‌تان حواس شما پرت شده و كلام او را از دست دادید خیلی راحت به او بگویید كه برای یك لحظه حواستان پرت شده است. اگر هم فكر می‌كنید حرفی كه زده است نامناسب بوده یا او را رنجانده از وی معذرت‌خواهی كنید.
همچنین از نظر دكتر ویتیمور معذرت خواستن شجاعت و انعطاف شما را می‌رساند و تأثیر خوبی روی ذهن طرف مقابل شما می‌گذارد.

چگونه پسر مورد علاقه‌ام را عاشق خود کنم؟
در این مبحث سعی داریم راهکار‌هایی منطقی و قابل اعتبار برای آن دسته از افرادی که دارای روابط مشترک عاطفی هستند و از خود می‌پرسند که چگونه پسر مورد علاقه‌ام را عاشق خودم کنم ارائه دهیم.

نیازهای برآورده نشده‌ی آن‌ها را برآورده سازید
چون معمولاً افراد در رابطه‌های جدید به دنبال شخصی هستند که مشابه خودشان باشد. لذا آن‌ها دوست دارند تا نظاره‌گر نقاط قوت خود و متضاد نقاط ضعفشان در طرف مقابل باشند. مثلاً کسی که در زمینه‌ای کمبود دارد، دوست دارد برای رسیدن به تعادل جبران این کمبود را در طرف مقابل ببیند.
بنابراین شما می‌توانید با جبران این کمبود به طور ناخود آگاه به او نشان دهید که شما آن ویژگی را دارید. مثلاً در کسی که اعتماد به نفس ندارد، خودتان را فردی با اعتماد به نفس جلوه دهید و در نهایت امر می‌توانید این جمله را به خود بگویید؛ که دوست‌پسرم با خود فکر می‌کند که چیزی را که دنبالش است را دارد.

در جمع‌های مشترک، فردی تأثیرگذار باشید
شاید گاهی شما نیز به خود بگویید که برای عاشق کردن پسر مورد علاقه‌ام باید به او توجه زیادی کنم و یا به طور مستقیم به او ابراز علاقه کنم؛ اما روش بهتر از آن این است که شما باید در محیط‌هایی که پسر مورد علاقه‌تان آنجاست مثل محیط تحصیل، شبکه‌های اجتماعی و یا هر محیط دیگری روی دیگران تأثیر بگذارید و با رفتار و کار‌هایتان خود را به دیگران جذاب نشان دهید و شاید این یکی از طریقی باشد که طرف مقابل ترغیب می‌شود که به سبب جذابیتتان شما را به دست بیاورد و این گونه به طور غیر مستقیم او را شیفته‌ی خود کنید…

دكتر ژاكلین ویتیمور، متخصص مشاوره خانوادگی در استوك می‌گوید: «همیشه آدم‌های نكته‌سنج و طناز محبوب و مورد توجه هستند اما حتی اگر شخصیتی این‌گونه هم دارید در جلسه اول آشنایی خودتان را كنترل كنید و سعی نكنید دائماً از جملات طنز و بامزه استفاده كنید یا خواستگارتان را بخندانید، چرا كه این‌گونه او این تصور را خواهد داشت كه احتمالاً شما فردی هستید كه هیچ چیزی را جدی نمی‌گیرید.

روش های جذب جنس مذکر (عاشق کردن مردان)
به پسری که شیفته شما شده است فرصت دهید تا قدمی بردارد. نظر دوستانتان در مورد اینکه او به شما علاقه دارد یا نه اکثر وقت‌ها درست از آب درمی‌آید. سعی کنید سخت به دست بیایید اما همیشه صادق باشید.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button