چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران : کتاب “مدرسه رفتن را با یاد گرفتن اشتباه نگیرید” (زندگینامه ایلان ماسک بزرگترین کار آفرین جهان) نویسنده “آرزو امیدی”

0

نشر ملی عطران : کتاب “مدرسه رفتن را با یاد گرفتن اشتباه نگیرید” (زندگینامه ایلان ماسک بزرگترین کار آفرین جهان) نویسنده “آرزو امیدی”

زندگی نامه ایلان ماسک و شرح زندگی وی

ایلان ماسک کودکی سخت و دشواری داشت. زمانی که او بسیار کوچک بود، پدر مادر او از هم جدا شدند و در همان سنین کودکی با بازی های کامپیوتری آشنا و متوجه علاقه شدید خود به برنامه نویسی شد. در همان سنین یک برنامه ریزی کوچک انجام داد که علاقه او را چند ۱۰۰ برابر کرد. ایلان در ۱۵ سالگی یک برنامه نوشت که آن را به قیمت ۵۰۰ دلار فروخت و از همان موقع حس کرد که می تواند از این کار پول زیادی را در به دست بیاورد و رشد کند. او که از بچگی علاقمند بود که به آمریکا برود، به خاطر اینکه شرایط آن برای او فراهم نشد، مجبور شد که به کانادا به قصد ادامه تحصیل و پیشرفت سفر کند.

در همان دوران ایلان تعریف می کند که در مدرسه وقتی از رویا پردازی های خود برای همکلاسی هایش تعریف می کرد و می گفت می خواهد که یک ماشینی طراحی کند و بسازد که مثل اتومبیل های فضایی باشد و بتواند پرواز کند، آن ها او را مسخره می کردند و او را دست می انداختند و می گفتند تو نمی توانی به خواسته هایت برسی چون تو از خانواده ای فقیر هستی که پدر و مادرش از هم جدا شده اند.

اولین خصوصیت انسان های منفی مسخره کردن و دست انداختن دیگران است. این آدم ها بسیار خطرناکند چون می توانند رویاهای شما را بکشند و از بین ببرند.

ایلان هم زمان با تحصیل خود در کانادا، کار برنامه نویسی را تخصصی تر آموزش می دید. او از زبان خودش تعریف می کند که آن روزها از سخت ترین روزهای زندگی او بود، بعضی شب ها از شدت گشنگی به خواب می رفت.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 650000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button