چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب”فروش آسانسوری (حرفه ای گری در فروش)” به قلم “افشین علاف صالحی”

0

مذاکره آسانسوری

مذاکره آسانسوری که مطمئناً یکی از اصول اولیه یک مذاکره موفق هست. مطمئناً فرصت های خوبی رو که از دست دادم رو حفظ می کردم اوضاع خیلی بهتر از الان بود.
موضوع از آنجایی شروع شد که من به لزوم این نوع سخنرانی کاملاً پی بردم چون عملاً تو شروع مذاکره ضعف داشتم بنابراین تصمیم گرفتم مذاکره آسانسوری را خیلی خوب یاد بگیرم هرچند که نمی دونستم این اسم رو داره تا به امروز که این سخنرانی توانسته خیلی از خواسته های منو محقق کنه و به خیلی از اهدافم برسم.

تعریف مذاکره آسانسوری

مذاکره آسانسوری مهارتی است که فرد در مدتی کوتاه.
با گفتار و فن بیانی مختصر و قانع کننده خودش و کسب و کارش را به گونه ای کامل و عالی معرفی کند. که در مخاطب اشتیاق قرارها و ملاقات های بعدی ایجاد بشود. مدت زمان این سخنرانی ۳۰ تا ۶۰ ثانیه هست و به همین دلیل آنرا مذاکره آسانسوری می نامند. توجه داشته باشید که مذاکره آسانسوری مختصر و کوتاه و قانع کننده است
و در زمانی محدود اطلاعات مهمی را به مخاطب منتقل می کند.

کاربرد مذاکره آسانسوری

این شیوه سخنرانی خیلی مهم و کارآمد می باشد و تقریبا برای همه افراد جامعه مهم و ضروری است. از فروش محصولات گرفته تا مسائل روزمره فردی که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنم. تا به ضرورت آشنایی با این شیوه سخنرانی پی ببرید.
فروش محصولات، ارائه خدمات، ارائه ایده و راهکار به سطح مدیریت توسط کارمندان و اخذ تاییدیه، انتقال مهارتهای زندگی به دیگران، ارائه راهکار و نصیحت در روابط فردی با اثر گذاری بالا و …

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

 

 

Call Now Button