چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب “بلیت بدون بازگشت به مقصد قلب مردان”به قلم “عباس علاف صالحی”

0

ویژگی یک دختر جذاب و شیک

۱. در پی دیگران نیستند زنان جذاب و خواستنی ترجیح می‌دهند در پی دیوانه‌کنندگی خودشان باشند، چرا که می‌دانند در پی دیگران راه افتادن تنها به معنای هدر دادن زمان است. هم‌چنین می‌دانند بهترین ایده این خواهد بود که نسخه‌ی بهتری از خودشان باشند. وقتی آن‌ها در زندگی‌شان پیشرفت کنند جهان نیز به آن‌ها توجه خواهد کرد. آن‌ها وقتی برای این تعقیب‌کردن‌ها ندارند چرا که بسیار مشغول ساختن یک زندگی بهتر برای خودشان هستند؛ و این همان چیزی است که یک زن را خواستنی‌تر می‌کند، این گرایش اعتمادبه‌نفس و بی‌خیالی در مورد دیگران. آن‌ها به‌خودی‌خود کامل هستند.

۲. احساساتشان را در کنترل دارند زنان جذاب و خواستنی هیچ‌گاه در مورد روابط بد و یا شکست‌هایی که در زنگی می‌خورند دچار افسردگی و گوشه‌نشینی نمی‌شوند. بلکه به‌جای آن، همیشه احساساتشان را در کنترل دارند. زمان و انرژی‌شان را در احساسات بی‌فایده‌ای که هیچ نفعی بر ای‌شان ندارد، هدر نمی‌دهند. به عبارت ساده‌تر، زنان خواستنی در مواقع نیاز بیشتر یک شانه هستند نه یک کودک گریه‌رو.

۳. از شایعات دوری می‌کنند زنان خواستنی ترجیح می‌دهند از زمانشان به‌طور مؤثر استفاده کنند نه این‌که مشغول شایعات بی‌اهمیت بشوند. شایعات و صحبت کردن زیاد موجب یک درام (احساسات ظاهری) خواهند شد. زنان خواستنی این موضوع را می‌دانند. ‌شایعات بی‌اهمیت، صحبت‌های بیهوده و درام مربوط به دختران بچه‌ها است نه زنان خواستنی که ما می‌شناسیم.

۴. در جست‌وجوی توجه نیستند تابه‌حال دیده‌اید زنان خواستنی مرتباً در شبکه‌های اجتماعی خود عکس بگذارند و یا وضعیت در رابطه‌شان را با هر اتفاقی تغییر دهند. دلشان نمی‌خواهد چنین مسائل بی‌اهمیتی را برای آدم‌ها ارسال کند. بلکه ترجیح می‌دهند به خاطر دست آورده‌ای واقعی و معنادار زندگی‌شان شناخته شوند و درباره‌ی آن‌ها صحبت کنند. آن‌ها معتقدند که باید توجه افرادی را به دست بیاورند که با آن‌ها هم‌عقیده‌اند، نه این‌که با به‌روزرسانی‌های مداوم در مورد اتفاقات زندگی‌شان این توجه را به دست بیاورند. احترام را به دست می‌آورند نه این‌که آن را از دیگران طلب کنند. آن‌ها بر این عقیده‌اند که باید درباره‌ی زندگی‌شان رازهایی را شخصی نگه‌دارند که تنها افراد منتخب امکان دسترسی به آن‌ها را داشته باشند.

۵. خودشان را در روابطشان گم نمی‌کنند این مورد به این معنی نیست که خودشان را عقب می‌کشند. زنان خواستنی برای شاد کردن دیگران، خودشان را گم نمی‌کنند. زندگی خودشان را دارند که این زندگی فراتر از این رابطه در جریان است. آن‌ها مداوم به دوستانشان (خواه دختر باشند یا پسر) آویزان نمی‌شوند. به خاطر عشق از اهداف و روی‌هایشان چشم بر نمی‌دارند. شخصیت و هویتشان را نمی‌بازند. زنان جذاب در مورد مدت زمانی که می‌خواهند به رابطه‌شان و اهدافشان اختصاص دهند، تصمیمات هوشمندانه‌ای می‌گیرند. برای خودشان اولویت‌بندی می‌کنند. آن‌ها روابطشان را به زندگی‌شان وارد می‌کنند نه این که بشود تمام زندگی‌شان.

۶. سرگرمی‌ها و تفریحات خودشان را دارند. زنان جذاب و خواستنی تلاش‌های بسیاری انجام می‌دهند تا در سرگرمی‌ها و تفریحاتشان بهتر شوند. هیچ‌گاه نمی‌بینید که این زنان مرتباً وقتشان را به بطالت بگذرانند. آن‌ها درمی‌یابند که به چه چیزی علاقه دارند و سپس آن را به بهترین شکل انجام می‌دهند. زنان جذاب زندگی‌شان را با عادات احمقانه تلف نمی‌کنند، مثلاً تمام روز به صفحه‌ی موبایلشان زُل نمی‌زنند. از زمانشان برای بهبود عادات و کارهایشان استفاده می‌کنند. برخی از خواستنی‌ترین زنان آن‌هایی هستند که عمیقاً به سرگرمی‌هایشان اهمیت می‌دهند. این افراد با این مسائل تعریف می‌شوند و از آن‌ها آدم‌های جالب‌تری ساخته می‌شود.

۷. به شدت باهوش هستند هوش همیشه به معنای ضریب هوشی نیست. زنان خواستنی از نظر درکشان از دنیا و مردمش، به شدت باهوش هستند. آن‌ها نوع مشخصی از خِرَد دارند که از تجربه‌ی آن‌ها و مجموعه‌ی اشتباهات آن‌ها و درس‌هایی که در زندگی از این اشتباهات گرفته‌اند ناشی می‌شود. آن‌ها درک بی‌نقصی از زندگی و خودشان دارند، چیزی که به خواستنی بودن آن‌ها اضافه می‌کند. آن‌ها با مکالمات خردمندانه بیگانه نیستند.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button