چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب “ترکش عشق” به قلم “روح انگیز ثبوتی”

0

نشر ملی عطران: کتاب “ترکش عشق” به قلم “روح انگیز ثبوتی”

خبر آمدن دمیس روسسس را که شنیدم، انگار دوباره جان گرفتم! می خواستم هر جور شده در کنسرتی که قرار شد برگزار کند، شرکت کنم. در جوانی نتوانستم کنسرتش را زنده ببینم، بلیط گران بود و من دست به جیب پدر. کنسرت را دیدم اما چند ماه بعد و خلاصه شده ‏اش را ‏‏توی تلویزیون، آن هم با چشم غره ‏ها و تهدید ‏های مادر که اجازه نمی داد صدا را بلند کنم. که هیچ کیفی نداشت.

تصمیم داشتم دلی از عزا در بیاورم و نگذارم مانع ‏ایی سر راهم سبز شود. دمیس روسس را هم از نزدیک دیدم، بچه خوبی است. گرچه آن دمیس روسسی که می‏بینم هیچ شباهتی به جوانیش ندارد. تصویری که از او در ذهنم نقش بسته بود، هیکلی چاق و درشت با موهای بلند و سیاهِ تا سر شانه و موهای پر پشتِ سینه، که انگار زیرپوش پشمی! پوشیده. همیشه یقه ‏اش عین الیزابت تیلور تا سر نافش باز بود! ولی حالا لاغر با بلیط گران. باید از “دمی” بپرسم موهای سینه ‏اش لای زنجیرهایی که به گردن می ‏انداخت، گیر نمی کرد؟

با مشخص شدن زمان کنسرت، خبرش دهان به دهان پخش شد. شنیدیم برای کنسرت مجوز هم دادند. یکی از بهترین ویژگی این‏جا این است که مانند “زنده ها” نیازی نیست که فکل کراوات کنیم. کاری به‏ جز جولان دادن و تعریف زندگی نامه ‏های ‏مان هم نداریم، برای وقت گذرانی، هر کس داستانی و افسوسی از زمانی که برای دیگران “شاخ” می شدیم را نقل می‏کند که با نُچ نُچ و سر تکان دادن  نوبت به بعدی و بعدی می ‏رسد.

برای رفتن به کنسرت، باید از محله‏ عیان می‏گذشتیم با هم ردیفانم یکی دو ساعت زودتر راه افتادیم تا ببینیم قسمت عیان، چه ویژه‏گی دارد و بتوانیم ردیف جلو کنسرت را هم صاحب شویم.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 500000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button