چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب “خوره روح” به قلم “سپیده خطی”

0

نشر ملی عطران: کتاب “خوره روح” به قلم “سپیده خطی”

خواب، این واژه ی چهار حرفی (خ، واو، الف، ب)، چه بازی هایی که با روح و روانت نمی کند!

شبی در خواب عاشقی و شبی فارغ! یک شب خندانی و یک شب گریان! یک شب در اوج قدم می زنی و یک شب در پستوی نا امیدی کِز می کنی…!

و چقدر عجیب است این بیداری های خواب گونه!

انگار همین دیروز بود که دلم لرزید و عاشق شدم، عاشق مردی که تمام دنیای زنانه ام را غرق در خواستن کرد، آن روزها برای رسیدنِ شب لحظه شماری می کردم، شب با خواب های شبانه اش شوریده حال ترم می کرد.

سرم که به بالشت می رسید، چشمانم بسته می شد و خیالات خوش با همه ی احساساتم مرا در آغوش خود می کشیدند و من در خواب هایم نرم نرمک به جهانی غرق در عشق سفر می کردم، جهانی که من بودم و امیر سام و خواستنی ترین فانتزی های دنیا!

با بسته شدن چشمانم تمام حرف ها و خواهش های عاشقانه بین خودمان را مرور می کردم و دلم به عشقی خوش بود که حتی خیالش هم به جانم رعشه ی دلبرانه ای می انداخت…

امیر سام برای اولین بار به چشمانم خیره شد و گفت: عاشقتم گیتی…!

وای که چقدر این جمله دل‌چسب بود! حیف نیست فقط یک ‌بار شنیده شود؟ حیف نیست شیرینی اولین جمله عاشقانه اش را فقط یک‌ بار مزه مزه کنم؟ حیف می شود اگر شیرینی این دلبرانگی را فقط یک‌ بار در ذهنت تکرار کنی، اصلاً چه شیرینی از این خوشمزه تر که مرد مورد علاقه ات به تو ابراز عشق کند؟ عاشقتم گیتی…! این جمله یعنی تمام زندگی یعنی عشق، یعنی نفس! پس هزار بار هم که در ذهنت تکرارش کنی باز هم کم است. و من در خواب های شبانه ام عاشقتم گیتی، را بارها مرور می‌کردم…

چه رویای خوشی بود وقتی خودم را عمداً به خواب می زدم و عاشقتم گیتی را با چشمان امیر سام هزاران بار تجسم می کردم…! می خواستم عشق بیشتر به جانم رخنه کند تا دوست داشتن وجودم را قلقلک دهد و من جانانه تر تنفس کنم تا اکسیژن عشق را در هوای دلدادگی ببلعم!

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 600000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button