چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب “مراقب باشید: بزرگترین دروغ هایی که به مهاجرین کشور آلمان گفته شده” به قلم “افشین علاف صالحی”

0

نشر ملی عطران: کتاب “مراقب باشید: بزرگترین دروغ هایی که به مهاجرین کشور آلمان گفته شده” به قلم “افشین علاف صالحی”

بزرگترین دروغ های گفته شده توسط قاچاقچیان

قاچاق انسان یک تجارت مجرمانه است. قاچاقچیان برای جذب مشتری و کسب سود، از دروغ و وعده های دروغین استفاده می کنند. ما رایج ترین و پوچ ترین دروغ هایی را که این قاچاقچیان جانی به پناهجویان گفته اند، جمع آوری کرده ایم.

دروغ شماره 1

” آنها در حال حاضر در آلمان، بدلیل مشغول بودن به ویروس کرونا خیلی گرفتار و مشغول هستند. بنابراین الان زمان خوبی برای رفتن به آنجاست.
نه! به کسی که می خواهد شما را مجبور کند تا این جمله را بپذیرید، اعتماد نکنید. بله، تاثیرات بحران بهداشت جهانی نیز در آلمان به شدت احساس می شود. اما در واقع به دلیل کنترل موقت مرزها، ورود به آلمان دشوارتر هم شده است.

دروغ شماره2

“زنان باردار شانس بیشتری برای پناهندگی در آلمان دارد.”
واضح است که نه! این که آیا شما از حمایت کامل پناهجویی در آلمان برخوردار خواهید شد یا نه، بستگی به علت فرار شما از کشور خودتان دارد. تنها در صورتی که ثابت کنید که از خشونت فرار می کنید، در معرض خطر آزار و اذیت سیاسی هستید، یا ممکن است در کشور خود با آسیب های جدی روبرو شوید، می توانید در آلمان از حمایت برخوردار شوید. این امر در مورد زنان باردار نیز صادق است.

دروغ شماره3

“آلمان فقط برای پناهندگان افغان جا رزرو کرده است.”
یک پاسخ روشن نه! هیچ جا و مکانی برای کشورهای خاص وجود ندارد. هر پرونده به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. پناهجویان باید ثابت کنند که از خشونت، جنگ، یا ترور فرار می کنند. افغان بودن در این تصمیم هیچ مزیتی به شما نخواهد داد. و هیچ خانه ای برای پناهندگان افغان رزرو نشده است.

دروغ شماره 4

“اگر شما وانمود كنید كه در حین كنترل مرزها خواب هستید، مأموران پلیس اجازه ندارند شما را از خواب بیدار كنند. شما می توانید عبور کنید. “
نه! هر کس این را به شما بگوید می خواهد شما را به دام بیندازد! قانونی وجود ندارد که بتواند گشت های مرزی اروپا را از بازرسی شما باز دارد حتی در صورتی که در خواب باشید. بنابراین قبل از ورود به قلمرو اتحادیه اروپا به طور دقیق بررسی و کنترل خواهید شد. اگر دلیل قانونی برای ورود به کشور نداشته باشید، متوقف می شوید و مجبور به بازگشت خواهید شد.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button