چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب “چرخش” به قلم “فاطیما ملکی”

0

نشر ملی عطران: کتاب “چرخش” به قلم “فاطیما ملکی”

صدای موسیقی مورد علاقه ام را زیاد کردم. آهنگ های بی کلام فضا و بعد بهتری را برای من به وجود می آورد. این چند سال آخر صدا ها و ترانه ها برایم تمام شده بود؛ و تنها نت ها و سازها با من سخن می گفتند. با زدن دکمه پخش دلهره ای عجیب به وجودم چنگ زد. گویی برای رفتن به مسلخ گاه در حال آماده شدن بودم.

موزیک (مرگ ترس جاده است) تپش قلبم را بالا برد. نگاهی به ساعت دیواری کردم هنوز سه ساعت به شروع مراسم زمان مانده بود و من در این اندک زمان باقی مانده همه وجودم را چنگ زدم تا بتوانم باری دیگر درون آینه تمام قدی اتاق کارم بایستم و به خود نگاه کنم. اتاقی که پر شده از انواع و اقسام کتاب ها در درون کتابخانه ای بزرگ و میز تحریری کشیده و طولانی که رویش مملو از کاغذ های رنگارنگ بود. اتاق نیمه تاریک را با آواژرهای زرد رنگ که در چهار گوشه اتاق چنبره زده بودند روشن کردم. نور سنگینی گوشه و کنار چهار دیواری به رقص در آمد. یک نور پردازی کاملاً سینمایی و حرفه ای باری دیگر نگاهی دقیق به اتاق انداختم. همه چیز تمیز و مرتب بر سر جای خودش قرار داشت.

شومینه روشن و گرم می سوخت. لباس ها تا شده و آویزان روی مبل های چرمی که بیشتر جنبه تزییناتی داشتند پهن شده بودند. قاب عکس هایی که با گروه ها و محققان زیادی گرفته بودم روی میز و دیوار جا خوش کرده بودند که در هر کدام از آن ها صورت من تنها یک لبخند را نشان می داد.

خیالم که از همه این ها راحت شد پرده ها را کشیدم و شیشه های بلند و بزرگ برج سی و سه طبقه ای که درونش قرار داشتم را پوشاندم. مکان تاریک تر از قبل شد اما نورهای زرد هم چنان زیبایی درخشان شان را داشتند. دیگر آمادگی اش را داشتم تا خود را در آیینه مشاهده کنم و این شاید آخرین نگاه من بود…

تصویر درون آیینه نشان داد زنی پنجاه و پنج ساله با موهایی مشکی که با سادگی پشت سرش پیچیده شده بود قرار داشت. من همان زنی بودم که می دیدم. پیراهنی بلند و ساده به تن داشتم که از بهترین برند های دنیا (دیور) سفارش داده شده بود.

نوبت چاپاول
قیمت روی جلد: 500000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته):  09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

 

Call Now Button