چاپ رایگان کتاب

نشر ملی عطران: کتاب ” 99 کسب و کار جدید در عصر دیجیتال” نویسندگان “مایسه امان زاده سید، یاسر رضوی ناچوئی، متینه مقدم، محمدامین ترابی”

0

تحلیل گر امنیت اطلاعات بلاک چین

بلاک چین تکنولوژی مورد استفاده برای ایجاد ارز مجازی بوده و فرصتی مناسب برای افرادی که از تکنولوژی سر در می آورند، فراهم می کند. علاوه بر ارزهای دیجیتال مشهوری مانند بیت کوین، اتریم و مونرو، هر روز ارزهای جدیدی وارد بازار می شوند. برای پیوستن به انقلاب ارزهای دیجیتال، فریلنسرهای بلاک چین باید به عنوان توسعه دهنده یا معماران دیجیتال، سابقه ی کاری و مهارت داشته باشند. وظیفه ی ابتدایی آن ها معمولا شامل طراحی و توسعه ی فناوری بلاک چین برای ارزهای دیجیتال جدید، کمک به ایجاد تبادلات و کمک به کسب و کارها برای ایجاد معاملات ارز دیجیتال برای خریدهای مشتریان است. فریلنسرهای بلاک چین باید در ++C، پایتون و سولیدیتی تخصص داشته باشند.

هنگام ساخت بلاک چینها، امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است. داوطلبانی که دارای تجربه در زمینه نظارت بر رمز نگاری، پیش بینی و محافظت در برابر تهدیدات، و آزمایش بلاکها در جهت اطمینان از غیر قابل نفوذ بودن آنها باشند، بسیار مورد تقاضا قرار خواهند گرفت. بر اساس آماری که منتشر شده است، تحلیل گران امنیت اطلاعات در سال 2020، به صورت میانگین درآمدی در حدود 153000 دلار در سال داشته اند. 10 درصد برتر این افراد نیز درآمدی بالغ بر 250000 دلار در سال دریافت کرده اند. با وجود تقاضای زیاد برای حرفه ها در زمینه بلاک چین، احتمال می رود که تحلیل گرانی با سابقه کاری بلاک چین بتوانند درآمدی بالغ بر میانگین دریافت کنند.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button